21 Haziran 2011 Salı

Mutlu Son

Beni tanıyanlar bilir tv de sürekli takip ettiğim tek Türk dizisinin ''Ezel''olduğunu.Buna bu sene bir de sürekli takip etmeye başladığım ''Survivor'''da eklenmişti.Benim için dün, tv izleyicisi olarak en mutlu günümdü.Hem ''Cengiz''hakettiğini buldu
,hem de kendi tabiriyle ''ND'' Her ikisi de benim açımdan katlanılmaz karakterlerdi.Hem Ezel'e hem de Derya'ya hayret ediyordum sabırlarından dolayı.Hadi Ezel bir hayali karakter ama Derya'yı sabrından dolayı alkışlamak lazım.ND gibi birine kaç kişi sabredebilir ki! Sürekli oynayan, ne dediği belli olmayan ,tribünlere oynayacam diye kendini rezil eden birine kaç kişi Derya gibi sabredebilir...Ben edemezdim de sizleri bilemem.Bu arada Derya gibi çelik gibi kuvvetli sabra sahip olmak da çok isterdim...
Tv programlarına bu kadar takılma Pabuç dediğinizi duyar gibiyim ama elimde değil oradakiler de reeldekilerle bire bir neredeyse ..Onun için insan haliyle sinir oluyor işte..Katlanamıyorum ND gibi ''Ben ben ben ''merkezli karakterlere ne yapayım ;)
''Vatanıma iyi bakın bir bebeğe bakar gibi..''Sanki vatan senin de birilerine emanet bırakıyorsun Sen olmasan da biz Vatanımıza canımız gibi bakıyoruz zaten..!! Nokta..

,Share:

10 yorum:

NESLiNAME dedi ki...

Ben de öbür adamdan gicik oluyordum ücüncü olan suan ismini hatirlayamadim... Ama bence hak eden kazanmis böyle daha iyi... Yoksa ND kendini bir sey sanacakti :)

Ρɑɓuç dedi ki...

Senin dediğin Tevfik :)))ondan da bi cacık olmadı onun gibiler
için güzel bir sıfat var ama ben yazmayacam ;)

acıdan_geçtim_güzelleştim dedi ki...

E HADİ GÖZÜN AYDIN..:))

hem oynamak artık bir işe yaramıyormuş anlamış olduk.

Ρɑɓuç dedi ki...

neden bilmem cidden gözüm aydı:)

Oynamak derken ?

ELİF dedi ki...

Bu yarışmada hak eden ve sabır gösteren kazandı..
Ve de mutlu sonla bitti..

sihirlitorba dedi ki...

şu an sadece feriha yı izliyorum.o da sezon finali yapıyor bu hafta :) survivor u ise hiç izlemedim izlemeyi de düşünmüyorum :)

Gelibolu17 dedi ki...

Hiç izlemedim bu diziyi,konusunu bile bilmiyorum inanki :)
Biri biter biri başlar sonuçta dizi,çok takmamak lazım diycem ama sen inanma,Ali Kaptan'a saydırdığım kadar sanırım hiç bir dizi karakterine saydırmadım şu yaşıma kadar :)

♥GÖNÜL ÇELEN♥ dedi ki...

Ben bu sene kanal D nin bütün dizilerini seyrettim.
Sevgiler canım:)

acıdan_geçtim_güzelleştim dedi ki...

nd oynuyordu ya, demek ki oynayarak birinci olunmuyormuş artık. onu demek istedim..:)

İ.x.İ.r dedi ki...

papuuuuç ben geldim kardeşim döndüm merhabaaa:))