31 Mayıs 2012 Perşembe

Ortaya Karışık ...


Bazen doğrucu Mahmut olasım tutuyor. Seviyorum aslında bu zamanları.. .En yakın arkadaşım ‘’a bak ne kadar güzel kıyafet..’’dediğinde acımasızca ‘’Seninle en iyi arkadaş olduğumuza inanamıyorum hiç mi zevklerimiz uymaz, bu kıyafetin neresi güzel ..’’diye uzun bir cümle kurabiliyorum sonrasında da arkadaşımın korkunç bakışlarına maruz kalabiliyorum..Arkadaşım haksız değil ama ben  doğruları gıcık bir şekilde söylemeyi seviyorum ;)Arkadaşlarım da şikayetçi değiller ki bu durumdan hala bana sorabiliyorlar giyecek yiyecek izleyecekleri şeyleri ;)


İstemeden gittiğim ortamlarda (kısacası zorunlu gittiğim yerlerde) oflayıp puflamasam da ortamda olmaktan hoşlanmadığımı bir şekilde belli etme gibi hoş olmayan bir yanım var.Bu gün yine aynı şeyi yapınca yanımdaki arkadaşım bana bir kızdı ! ‘’En iyisi sus ,evde kalıp koltuğa uzanıp tv de saçma sapan şeyler izleyeceğine buradasın ve farkı kişiler tanıyıp , konuşacak farklı bir konuların olacak ,şikayet edip durma’’ dedi..Haketti mi ? Evet hakettim ama  sıkıntımla gelen cümlelerim eğlenmemize  sebep oldu…Baya bir espri çıktı o cümlelerimden ;)
Share:

11 yorum:

Erdi Karadeniz dedi ki...

İstemediğim ortamlarda bende aynen öyle yapıyorum ve tepki kaçınılmaz oluyor :)

Gelibolu17 dedi ki...

:)

kahve telvesi dedi ki...

İmrendim...ben kolay kolay söyleyemem düşündüklerimi, Hep incitir miyim, kırar mıyım korkusu....Yanlış biliyorum ama ben de böyleyim işte...

Profösör dedi ki...

Her zaman doğrucu Mahmut olunabilinmiyor ne yazık ki susabiliyorz. Fakat her zaman doğrucu Davut olanları tanıyorum ben.. :)))

Pabuç dedi ki...

/Erdi Karadeniz,
oflayıp poflamaktansa bir şekilde ifade etmek en iyisi galiba ..Gerçi tepki alıyoruz ama ne yapalım artık ;)

/kahve telvesi,
ben de söyleyemezim aslında:D Ama arada söyleyebiliyorum söylemeliyiz de aslında..Yanlış yönlendirmektense insanları en iyisi gerçekleri söylemeliyiz..Çünkü onlar acı da olsa öyle yapıyorlar ;)

/Profösör (Hocam)
Davut olmamız gereken yerde hepimiz öyleyiz ben eminim ama arkadaş ortamlarında manevi konular dışındaki konularda Davut olamıyoruz ama ara sıra Mahmut olabiliyoruz :)

/Gelibolu17
tşk

Volkan DENİZ dedi ki...

Sıkıntıyla gelip sizi eğlendiren cümleleri alamadık.. :)

Pabuç dedi ki...

Can sıkıntısından kurduğum cümlelerin birileri eğlendirmiş olması..sürekli söylenip duruyordum ve araya da espriler katıyordum daha fazla sıkılmayayım diye..açıklama oldu mu ,olmadı gibi sanki

Volkan DENİZ dedi ki...

Eee yok. sanırım olmadı.. Yani pek iyi durmadı. tebessüm gelişmedi anlayacağın :)

Pabuç dedi ki...

Hım tebessüm olamaması doğal çünkü canım sıkkın değil şimdi ,onun için espride yapamıyorum demek ki artık ...

Volkan DENİZ dedi ki...

tamam bu oldu :)

SİHİRLİTORBA dedi ki...

benim de başıma ne geldiyse bu yüzden gelmiştir zaten :))