9 Şubat 2012 Perşembe

Bayıldım!

Yaşamak için daha güzel bir yer hayal edemezdim.Bu evlerden birinde yaşamak ne kadar güzel olurdu(en azından yılın 6 ayı kadarcık)
Sadece bir kaç ev yapmakla yetinmişler tebrik etmek lazım.Otel ve çirkin binalarla doldurmamışlar buraları.Evler de çok güzel manzaraya diyecek söz bulamıyorum.6 ay kış olsun gıkım çıkmaz burada:)Karadeniz yaylalarını andırıyor biraz (gerçi oraları da gidip görmek nasip olmadı daha)Göl manzarası bitiriyor beni...Hafta da bir pazar da kuruluyorsa daha ne isteyeyim bir kaç sebzeyi de kendim ekip biçersem oh mis:)Misafir de kabul ederim arkadaşlar hiç çekinmeyin.
Bayıldım!


Diğer 6 ayı da burada geçirmek hiiiiiiiiiiç fena olmazdı.O değil de bunun
hayali bile bu kadar güzelken gerçek olması ne kadar güzel olur tahmin bile edemiyorum.
Dünya'dan bir Cennet köşesi denen yerlerden biri.Bu derece dalgasız ve temiz bir deniz daha ne olsun.Mercanları söylemiyorum bile..Ahh Ahh!

Bir de bu manzarada balık ızgara da ne güzel olurdu;)Yanında da bol salata mis mis..Sonra bahçeye çıkar gibi dal sulara...Dinlenmek için odaya çıktığında yine manzara başının üstünde,keyfin böylesi..
Bayıldım!

.


Share:

8 yorum:

Profösör dedi ki...

Ne güzel paylaşımlar. Aslında dostlarla bir doğa yürüyüşü yapsak da footğraflar çeksek. gittiğimiz yerlerde çıkınlarımızda bulunan sandeviçlerimizi yesek. Temiz hava alsak.

Pabuç dedi ki...

Hocam,
süper olur :)

SİHİRLİTORBA dedi ki...

ben ikinciyi tercih ederim her zaman,6 ay değil 12 ay bile olabilir ;) çok güzel gerçekten de...Allah güzel güzel yaratmış...sevgiler...

Gelibolu17 dedi ki...

Yaaa ama ben bu kadar güzelini beklemiyordum açıkçası ne yalan söyliyeyim,çok kıskandım çok ilk resim teletabi diyarı gibi (teletabiler diye çocuk programı vardı o ) o tepeciklerden birine bend ebir evcik konduruversem hiç fena olmaz demi pabuç,bayıldım harika yerler tam yaşanası :)

Alttaki deniz manzaralarıda güzel ama ben normalde yarımadada yaşadığım için pek ilgimi çekmiyo zaten önüm arkam sağım deniz,solum sobeeee saklanmayan ebeeeee :)

üst resim sizin o tarafları andırıyor harika bir yeşiliniz var süper ötesi çok sevdim gözümün gördüğü yer yeşil ama ben illa azcık denizide görmeden edemiyorum,izmit'e gelince kıyıdan denizi görünce tamam diyorum işte benim meleketim :) lütfen yeşile kıymayalım yeşili ve denizi ve doğayı tahrip etmeyelim hor kullanmayalım,keyfini çıkaralım diye sosyal bir mesajda verdikten sonra gidiyorum,hayırlı cumalar bu arada,selamlar...

Pabuç dedi ki...

/SİHİRLİTORBA,
Rabbim gönlüne göre versin canım :)

/Gelibolu17,
ben sana demiştim di mi :) Ben her iki yere de bayıldım resmen..İnsanda stres falan kalmaz oralarda yaşarken herhalde :)

Hayırlı cumalar sana da inşaallah...

Gelibolu17 dedi ki...

Evet Pabucum demiştin :) Haklıymışsın...teşekkürler

FASLI dedi ki...

İstediğim ne doğa harikası yerler ne de deniz kenarı...
Kapalı, yağmurlu bir hava...
Otobüs durağında, kafa öpen korna sesleri arasında...
Karşıdan gelen sevgilinin paçaları ıslanmış pantolu, üşümekten kızarmış yanakları...
Bir de yoğurtçu parkında çubuklunun sahaya çıkacağı saati beklemek... Çok şey mi istiyorummm:))

Pabuç dedi ki...

Herkesin bir hayali var seninki de gerçekleşsin inş ne diyelim :)