9 Ocak 2012 Pazartesi

Bir Mail Aldım Sevindim!

Geçen gün bir mail aldım ve çok da hoşuma gitti.Ayrıca blogumla ilgili de olduğu  için sahibinden de izin alarak sizlerle aynen paylaşıyorum...Buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum kendisine, düşüncelerini samimice paylaştığı için...


''Merhaba.

Geçiyorken bi uğrıyayım dedim efendim.

Zaman zaman bloghanemize olan ziyaretlerinizle tanıyoruz sizi. Geçtiğimiz günlerde yapılan iyiliklerin konu edildiği bir mim oyunu hazırlamıştınız, ve ben katılmamıştım. Katılmadığım gibi bloğunuza ilgisiz gibi uzakda durmaktayım hep.

Oysa, bilmelisiniz ki, orada bir blog var uzakta misali hatırını saydığım bloglardan birisi de sizinkisidir. Her yazdığınızı okuyamasam da, kimileyin yaptığım ziyaretlerde dinlendirici ve neşeli yazılar ile karşılaştığımı anımsıyorum. Yorumlar kısmı ise ayrı bir güzellik, kaybettiğim, kaybettiğimi sandığım sevgi muhabbet dostluk neşe var bu bölümde de.

Yazamıyor olduğunuzdan dem vuruyorsunuz, diyorum ki, dalga mı geçiyor bu.!? Oysa ben size imrenerek bakıyorum, benim elim şu son demlerimde klavyenin üzerinde kala kalıyor çünkü. Artık yazamıyorum, ne söylesem, ne yazsam bana basit sıradan geliyor. Sonra diyorum ki, ben büyüdüm galiba :)

Bloğun şablonu değişmiş galiba :D

Eskisi daha kompleks görünüyordu, ve bu yenisine göre daha sizinle ilintili :) Bu biraz daha ağır durmuş :) Siz daha çok bir çalı kuşunu andırıyorsunuz, yerinde durmayan duramayan hep şen şakrak..! Ama zaman içinde bu şablonda da kendinizi bulursunuz siz inancındayım.

Bir de sizinle paylaşmak istediğim bir eleştiri var :) buna eleştiri denilirse tabi ki. Eleştiri dememiz doğru olmaz aslında, çünkü kişilikle alakalı bir durum bu. Korkmayın, korkmayın kötü bir şey demiyeceğim :) Sadece ne çok konuşuyor bu arakadaş diye düşünmeden edemiyorum sizin için :) Siz arkadaşlarınızla da, sosyal hayatta böylemisinizdir acaba :) Hayal edemiyorum :P

Bu durum sanırım benim çok sessiz sakin birisi olduğumdan kaynaklanıyor, ben hemen hemen hiç konuşmam :) sessizimdir arkadaş çevremde.

Hani, deseniz ki, ben nasıl birisiyim, dışarıdadan nasıl görüyorlar beni, ben de bu suale naçizane bir cevap vermiş olayım.

Peki, siz ne dersiniz benim hakkımda.? Dışarıdan nasıl görünüyordum :) Dum diyorum, neredeyse bir aydır kepenk indirmiş durumdayım çünkü :)

Neşeli bir ömür dileğimle, şimdilik hoşça kalın, hoşça bakın zatınıza.

Çat kapı oldu :)

Kusura bakmayın ;)

Hımm, unutmadan, bu da geçer sözü, hayatımın mihrabıdır, bu sözü bloğunuzda gördükçe, teselli buluyorum, çok yakışıyor.''
Share:

6 yorum:

elif dedi ki...

SELAM müleykem ne kadar güzel içten samimi amlatmış arkaşına selam göndriyorum..seni güzel anlatmış..

Pabuç dedi ki...

MAİL SAHİBİNE KÜÇÜK BİR NOT :)

Öncelikle mail için teşekkür ederim öyle bir zaman da geldi ki tevafuğun böylesi dedirtti !

Uzaktan da olsa sessizce takip ediyor olmanız onurdur benim gibi yazı yazmanın başında olan biri için..Sağolun..

Yazamıyorumdan kasıt yazma işinde iyi olmamamdan kaynaklanıyor, yoksa kendi fikirlerimi yazıp duruyorum sadece rahatlamak amacıyla :) Ah bir de kurallarına uygun yazabilsem ...

Şablon değişti evet bu arada bayağadır uğramamışsınız bloguma bu da ortaya çıkmış oldu :)Sade ama ben gibi olsun istedim ve bunu buldum çok da sevdim bloga uyguladım ,iyi de oldu sanırım :)

Sosyal hayatta bu kadar çok konuşmuyorum (dostlarımın yanında değilsem) az da konuşmuyorum ama sohbet konusu çok önemlidir benim için...Daha çok dinlemeyi severim kalabalık ortamlarda...Yeri gelince de konuşurum tabi ki, konu iyiyse severim de sohbeti :) Ama sürekli konuşan tiplerden değilim inanın...Ve belli yaştan sonra daha az konuşan daha karamsar biri olmaya başladım gibi geliyor bana bu da benim için büyük tehlike ;)

Sizin nasıl biri olduğunuz konusunda yorum yapabilecek konumda değilim çünkü sizin paylaştığınız postlar kısıtlı..anca tahminlerim olabilir hakkınızda o da:'' Sessiz, kendi halinde ,bilinçli ve inançlı'' bir olduğunu olabilir...

Teşekkür ederim tüm dostlara açıktır kapımız çat kapı da olsa ...Siz ede hayırlı ,huzurlu, bereketli günler diliyorum...

hikmet babuz dedi ki...

vay be bi ben yazamadım ablaceğizime

Pabuç dedi ki...

/elif,
canım adaşım sağol..Tabiki benim de aksi yanlarım var ama onları pek belli edememişim burada demek ki ;)

/hikmet babuz,
evet di mi bir sen yazmıyorsun yorum :)Senin varlığın yeter güzel insan...Bir selamın yeter:)

Profösör dedi ki...

Bu mailin altına ben de imzamı atarım. Bundan sevinç ve gurur duydum. Önemli olan üzüm yememiz, bağcıyı dövmek akıl karı değil. mutlak herkesin dağarcığında değerleri vardır. Paylaşmak kadar güzel bir şey var mı ki.. Paylaşmak, kardeşliği ve dostlukları geliştiriyor. Bu çok önemli. Tekrardan tebrik ediyorum.

Pabuç dedi ki...

/Profösör,
teşekkürler Hocam..Maili atan bloggerin cidden bloguma hiç bakmadığını düşünüyordum onun için bu maili alınca çok şaşırdım ve sizlerle de paylaştım :)