12 Ekim 2011 Çarşamba

Nankörlük Değil...!

Mutluyum, seviyorum seviliyorum, gülümseyebiliyorum,sağlıklıyım,muhtaç değilim (Rabbim dışında hiç kimseye) peki neden bu can sıkıntım..Nankörlük mü bunun nedeni ? Hayır sadece geçmişte yapmadıklarımın/yapamadıklarımın,içimde  saklı tuttuğum hüznü ..

Share:

7 yorum:

♥ NeSLiNaMe ♥ dedi ki...

Gecmis gecmiste kaldi canim unut gitsin. Ama gec kalmis degilsin heralde. Simdi yap istediklerini simdi mutlu et kendini bu sekilde. hic bir sey icin gec kalmis sayilmayiz bunu unutma...

Volkan DENİZ dedi ki...

Hem mutlusun hemde canın sıkılıyorsa. Mutlulukların mutlu olduğundan değil öyle hissettiğindendir. Bence sıkıntılarının saklı tuttuğun hüznünü açığa çıkarmasına izin verme. Bugünü anlayarak yaşamaya çalış.
Hafif bir dede nasihatı gibi oldu ama... :)

Pabuç dedi ki...

/ ♥ NeSLiNaMe ♥,
yaşadığımız sürece geç kalmış değiliz haklısın..Hüzün bazen ister istemez yüzeye çıkıyor işte:/ Ama uzun süre görünürde tutmamak lazım onu...

/Volkan DENİZ,
İzin vermemeye çalışsam da bir yolunu bulup sızıyorlar dışarı..ama dışarda uzun süre tutmamaya çalışıyorum ,elimden bu kadarı geliyor..

Dede demeyelim de bilge kişi gibi oldu sanki ;)sokrates mi desem İbn Arabi mi desem ne desem :)

uçurtma avcısı dedi ki...

bir söz vardı.yaptgn şylrin pişmanlgı geçer ama yapamadklarının pişmanlğı ömür boyu kalır diye.eğer bi dönüş yolu varsa aklın kalmasn.daha da mtlu olmanın yolu buysa tabi.eğer mümkün değlse hayırlsı buymuş de elindkilere sarıl.

Pabuç dedi ki...

/uçurtma avcısı,
çok doğru söylemişsin varol..Elimdekilerin kıymetini bilmeye çalışıyorum sürekli şükür halindeyim ..Rabbim umduğumdan da güzel şeyler verdi bana çok şükür,hiç birinin eksikliğini vermesin...Aklımdaki şeyleri yaptığımda insanlara daha faydalı biri haline geleceğimi düşünüyorum ve bunu gerçekleştirmeyi çok istiyorum imkanlar da el verirse tabi...Her şeyin hayırlısını versin Rabbim hepimize inş.

Gelibolu17 dedi ki...

Ama o zaman sen sen olamazsınki yani bizim pabucumuz olmazsın...
biz seni böyle seviyoruz,böyle tanıdık...Unutma pabucum kimse 4x4 lük değildir :)

Bu yorum en üstteki yoruma kapalı yazına geliyor bilginize :)

sevgilerimle günün güzel geçsin güzel insan..hoş kal...

Volkan DENİZ dedi ki...

Benden olsa olsa Ömer Hayyam olur... O da yazan tarafı değil, yaşayan tarafı.. :)