5 Mart 2011 Cumartesi

Burçlarla İlgili Görüşlerim!


Yazılanlar tamamen benim gözlemlerimden oluşmuştur.Yani yanlış olma ihtimalleri çok fazla.Sadece eğlence amaçlı yazılmıştır kimse üzerine alınmasın.Lütfen! Tanıdıklarımdan esinlenerek kuruyorum burç yorum cümlelerimi…Arkadaş,kuzen,komşu ve diğer tanıdıklar hakkında görüşlerim doğrultusunda hazırlanmış öylesine bir yazı…Başlıyoruz!
KOÇ:Gülmeyi sever bu burçlar.Düzenlidirler şıktırlar ,misafir perverdirler.Bencil olabilirler bildiklerinden şaşmazlar ve hep onların dediğinin olmasını isterler olmazsa da olması için uğraşırlar..
BOĞA:Eğlenclidirler yanlarında canınız sıkılmaz tabi onların canları sıkkın değilse.Bayanları aşırı tutucudur(taraf tutmak gibi) onlar ve etrafındakiler dışında mükemmel yoktur.Sevdiklerine karşı aşırı koruyucudurlar.Bazen tepkilerini tahmin edemeyebilir karşılarında şaşkınlık içinde onları izlerken bulursunuz kendinizi.
İKİZLER:Eyvah şimdi ne yazsam bu burca :) Bir kere erkekleri bencilin önde gidenidir.Mükemmel işleri hep onlar yapar onların dışındakiler hep hatalı kusurludur.Ya duygularını belli edemiyor ya da gerçekten duygusuzlar.Bayanları zekidir güzeldir esprilidir (anaam kötü bişey nasıl derim kardeşim ikizler) ;)
YENGEÇ:Bu burçla ilgili ne desem yalan olur.Bi tanecik yiiiiğenim var o yengeç bi şirin bi şeker bi zekii ne desem bilemedim şimdi.Kötü bir özellikleri olsa duyardık elbet;) Hı bir kuzenim yengeç çok konuşuyorlarrr çok gülüyorlar şimdi hatırladım:)Çok duygusallarrr ince düşüncelilerr evet evet iyi bir burç ama aşırı duygusallar beni hep korkutmuştur<
ASLAN:Benim en iyi anlaştığım burçlardan biridir kendileri.Aslan tanıdığım çok.İlk etapta sessiz görünürler ama sohbet iyiyse balıklama dalarlar ve çok iyi ederler sohbete katılmakla.Şakacıdırlar (dayımda bunun aşırısı mevcut) kaliteye dikkat ederler ama yine de mütevazi sayılırlar.Mantık önemli sanırım bu burçta çünkü sürekli oluru olmazı tartıyorlar (kuzenlerimden biri böyle de)
BAŞAK:”Başak” deyince bir kişi geliyor aklıma (23 kuzenden biri) eğer tüm başaklar onun gibiyse hepiniz çok şık ,dikkatli,ayrıntıcı,titiz olmalısınız.Sizin herşeyiniz tam olmalı hataya yer vermiyor olmalısınız.Bir abim var ”başak burcu” zekice espileri vardırr güldürürken düşündüren.
Şimdilik bu kadar…Devamı gelecek..
Share:

4 yorum:

Yusuf dedi ki...

korkun benden :)

Newbahar dedi ki...

Ne hoştu...

Kalabalık bir aileniz var değil mi sevgili Pabuç, ne mutlu size.

GüLüm'Se dedi ki...

Ikizler hakkindaki yorumunu begendim, güzeldi.Dogru da yaniiii x) =p

mit dedi ki...

Bir aslan burcu olarak korkarak okudum yazdıklarını ama beklediğim kadar kötü değildi. Hatta ne yalan söyleyeyim hoşuma bile gitti. Sadece iyi yönlerimizi yazdığın için herhalde ;) Sevgiler Yay kardeş.