16 Şubat 2011 Çarşamba

Gerçek Olmasa da Güzeller

Rüyalar..
Enteresan şeyler..Bir kaç saniye içerisinde hiç görmediğiniz yerlerde gezip hiç tanımadığınız insanlarla konuşursunuz..Bazen hayalleriniz de bile düşünemediğiniz güzelliklerle karşılaşır bazen de sizi yataktan sıçratacak kadar korkarsınız..Bazen en çok özlediğiniz dostlarınızla hasret giderir bazen birilerinden nasihatler dinlersiniz..

Sizi derinden etkileyen rüyalar görürsünüz bazen.Hatta gün içerisinde aklınızdan çıkmaz, öyle bir etki..Sizin de var mıdır bu tip rüyalarınız beni çok etkileyen rüyalarım olmuştur..Hatta bir kaç sene sonra devamını gördüğüm rüyalar olmuştur.Hayatta hiç bir şeyin tesadüf olmadığına inanırım rüyalarında aynen...

Bazen rüyalar size ikaz niteliğinde de olabiliyor! Yaptığınız ki bazen farkında bile olmadığınız hatalarınız rüyalarda yüzünüze vurulur.Bazen ölüm anınızı görürsünüz ve korkuyla uyanırsınız ve şükredersiniz geç kalmadığınıza...Vardır böyle ikazlı rüyalar (anlayana)

Uzun zamandır görmediğiniz kişilerin sıkıntılarıyla ilgili rüyalar görürsünüz bazen de..Aramanıza vesile olur dostunuzu..Ya da çok fazla tanımadığınız biriyle dertleştiğinizi görürsünüz..Görürsünüz de görürsünüz...Gündelik hayatta yapmadığınız,yapamaığınız, yapmayacağınız bir sürü şey yaşarsınız rüyalarda..

Enteresandır rüyalar vesselam..Renklendirirler hayatı...











Share:

8 yorum:

đerkenαя dedi ki...

Rüyalar çok önemli elbette, gizli mesaj da içerir çoğu, dediğin gibi anlayana..

Ben pek rüya görmem, yani her insan görürde hatırlamazmış, ben hatırlamıyorum çoğunu.
Bu gece yeğenimi gördüm, 4 yaşında, sanki büyümüşte küçülmüş, öyle mantıklı cümleler kuruyor ki, rüyamda bile çok tatlı ve zekiydi. Özlediğimden sanırım :)

Muhabbetle Pabuç'um

Ρɑɓuç dedi ki...

Yeğenler çok seviliyorrr :)))

Ben de enteresan bir rüya gördüm bu akşam hatta netten tanıdığım kişilerde vardı rüyamda:) Ayrıntılar enteresndı rüyaların anlamını bir tek Allah biliyor hayır eylesin tüm rüyalarımı inş :)

Sevgiler yüreği güzel..

amak-ı hayal dedi ki...

Çok sevdiğin ama göremediğim birine sarıldım geçenlerde .
Rüyaydı,bir o kadarda gerçek.
Kokusuyla uyandım,
Ağlamışım,
Sıkıca sarılmıştım,
Rüyalarda ki gerçeklik hissi çok fena.
Çok tarifsiz.
Kimi zaman mutlu uyandırır
kimi zaman da tüm gün mutsuz geçer.
Ellerimi o kadar skmışım ki
Kalktığımda avuçlarımda tırnak izleri vardı.
İşte böyle birşey rüya.

SİHİRLİSEPET dedi ki...

benim bugünlerde dizi şeklinde gördüğüm bir rüya var kiiii,hiç sorma cnm :) öle kötü değil Allah tan...hayırdır inşaallah diyelim...

@|!SNRLR dedi ki...

Rüyanız hayrolsun pabucu programına hoşgeldinizzz..;)

Rüyalar hem nimet hem de bir ışık gecenin karanlığını aydınlatan..umarım rüyalarımız hep nimet ve yolumuzu aydınlatan ışıklarımız olsun...

SİNİRLİ dedi ki...

Pek rüya görmem ama, tam uykuya dalarken gördüğüm ve sıçrayarak uyandığım, uçurumdan düşmelere, ayağımın kaymalarına sinir olurum!

efeninannesi dedi ki...

merhabalar arkadaşım yazınız çok güzel elinize yüreğin,ze sağlık bende beklerim sevgiler

Gelibolu17 dedi ki...

Merhaba canım nasılsın?
ben çok rüya görürümde,çoğunu unuturum,ama çokta merak ederim tabirini,eğer kötü rüya görürsemde,Gördüğüm rüyanın kötü sonuçlarından emin olmak için şeytandan Allah'a sığınırım derim...Bir yerde okumuştum bunu,alışkanlık oldu bende...
tüm rüyalarımız hayrolsun inşallah...sevgiler,selamlar...