19 Ağustos 2010 Perşembe

Desteklerinizi Bekliyoruz

 ...Yeni kapmanyamıza hepinizin desteğini bekliyoruz arkadaşlar..Benim yazılarımı okuma sabrı gösteren tüm arkadaşlar, Çınarcık İlköğretim okulundaki çocuklar için iyilik adına bir adım atacağınıza inanıyorum...Blog sahibi arkadaşlar logomuzu link vererek blogunuza eklerseniz sevinirim (pabuç)


''24 Ağustos 1999 Günlerden Salı

Marmara depreminden 7 gün sonra...
Enkazın altından iki kişi sağ çıkartıldı. Bunlardan birisi 155 saat sonra Yalova /Çınarcık'ta kurtarıldı. Kurtarılan erkek çocuk 5 kilo kaybetmiş, susuzluktan dili kurumuştu. Ailecek altı katlı bir binanın giriş katında oturuyorlardı. Babası ve üç ablası depremde öldü.

O çocuk, yani İsmail ÇİMEN bugün nerede ne yapıyor dersiniz? İsmail gibi depremin yıkıntıları arasına doğan pek çok çocuğumuz bugün ne yapıyor? Nerede hangi imkanlarla yaşıyorlar, Okula gidiyorlar mı? Bir ihtiyaçları var mı? Deprem yaralarını ne kadar sarabildiler?

DEPREM ÇİÇEKLERİ UMUDA AÇSIN!
1 Milyon Kalem'de yeni bir kampanyaya daha başlıyor.
Bir milyonkalem olarak, Yeşilovacık, Dursunbey, Tokat, Ulupamir, Adıyaman derken bu sonbaharda Yalova Çınarcık'taki çocuklarımızın tuttuğu kalem, yazdığı defter olmak için hazırlanıyoruz.

Onlar bizden okul çantası istiyorlar. Çizgili ve kareli defterler. Kırmızı ve kurşun kalem. Kalemkutusu. Düş dünyalarını resimlemek için renk renk boyalar istiyorlar. Bu sese kulak verin, bir milyonkalem kampanyasına siz de destekte bulunun. Bloglarınızda banner ve kampanya linklerimizi vererek katkıda bulunun.

Göndermek istediğiniz kalem, defter, silgi, boya kalemi, kalem kutusu vb. hediyelerinizi:


Çınarcık İlköğretim Okulu

Halit Kılıç (Okul Müdür Yardımcısı)

Hasan Baba Yolu - Çınarcık - YalovaNakdi yardımlar için:

Yalova / Çınarcık Ziraat Bankası

Çınarcık ilköğretim okulu

Okul aile birliği hesabı

560-9858-5002adresine yollayabilirsiniz. Gönderilerinizi takip edebilmemiz için, lütfen birmilyonkalem@gmail.com adresine e-posta ile bilgi veriniz. Lütfen gönderilerinizin üzerine "Birmilyonkalem Umut Çiçekleri Okulda" kampanyası notunu eklemeyi unutmayınız. Çocuk gülücüklerinde yer bulmak umuduyla.1MK

1milyonkalem sitesi editörleri adına

Erkan BAL & A. Şebnem SOYSAL

Site Admini Genel KoordinatörNot: Gönderiler direkt okul müdürlüğüne yapılmalıdır. Bir milyonkalem sitesi bütün kampanyalarında olduğu gibi asla yardımları kendisi kabul etmez. Bu konuda okul müdürlüğü dışında herhangi bir yere gönderimde bulunmayınız.''
Share:

4 yorum:

Yusufsan21 dedi ki...

Allah yaptığınız iyilikleri mükafatlarla size hem bu dünyada hem de ahirette geri çevirsin.

Tespih Taneleri... dedi ki...

Allah razi olsun kardesim cok guzel dusunmussunuz. Rabb'im yolunuzu acik etsin...Bu konu da herkes elinden geleni tabi ki yapmali, yarin sitemde bu kampanyayi duyuracagim insallah...
Sevgiler

EMRE dedi ki...

Allah razı olsun.
saygılar

Gelibolu17 dedi ki...

Bu arada pabucum bende bloguma ekledim kampanya bannerini:)
hep destek tam destek...
inşallah çok güzel geri dönüşümü olur:)
teşekkürler