8 Temmuz 2010 Perşembe

Papuç Kandilinizi Kutlamak İçin Uğradı Dostlar:)

  Pabuç tatilde ve huzurlu....En çok sevdikleriyle bir arada ve ayağı toprağa değiyor:) Çatlayana kadar dalından meyve yiyor ve kuzenleriyle zaman geçiriyor..Anlatacak çok şeyleri oluyor..Ve bu değerli zamanları hafızasına nakış nakış işliyor..çünkü biliyorki sevdikleriyle geçirdiği her an bundan önce olduğu gibi bundan sonra da çok çok özel olacak onun için...Kaybedilenler oluyor hayatta bunun acısıyla yansa da yürekler , sevgiyle çok daha fazla bağlanıyor kardeşler..

 Şİmdi bu korkunç klavyeyle takır takır sesle bunları neden mi yazıyorum ?Bunlar anlatacaklarımın sadece yüzeysel anlatımı ama devamı gelecek tatilden döndüğümde:) Burada malzeme de çok dut da çok armut da çok elma da çok ..İnanır mısınız vişne de çok kiraz da çok :)

  Güzel yürekler! Gelmemin asıl nedeni Kandilinizi kutlamaktı..Hayırlı kandiller olsun hepimiz için..Dualarınzda bu fakiri de anarsanız çookkk mesut olurum..Rabbim hayırlara vesile olacak tüm dualarınızı kabul etsin...Sevgi ve huzurla kalın...
Share:

12 yorum:

SEVGİ dedi ki...

Sevgili Papuçcum sen tamda bu postu yazarken bende düşünüyordum bu papuç nerelerde diye...Kalp kalbe karşıdır derler ayni ile vakii
Neyse Miraç kandin mübarek olsun dualarda buluşmak üzere inşallah..
selam ve dua ile

Adsız dedi ki...

canımm seninde kandilin kutlu olsun.ohhhh benim yerime de tatil yap.Allah dualarımızı kabul eylesin.sevgilerimle.kuzenlerine selamlar.

Hilal dedi ki...

iyi eğlenceler Pabuç
hayırlı kandiller

SİHİRLİSEPET dedi ki...

seninde kandilin mübarek olsun cnm...bizim yerimize de ye-iç, gez :)fazla özletme...birbirimize dua edelim inşaallah...sevgiler...

mit dedi ki...

Teşekkürler pabuç, sizlerin de kandili mübarek olsun. O meyvelerden bizim için de ye. İyi tatiller...

đerkenαя dedi ki...

Seninde Kandilin Mübarek olsun, bizlere değer verip kandil kutlaması için yazman çok güzeldi :) Sevindim.

dua ile canım.. Hoşçakal..

Gelibolu17 dedi ki...

Neresi orası öyle manav tezgahına düşmüş gibi anlatmışsınız,oh oh maşallah,afityet olsun,bizede resimlerini gösterseydiniz:)

Adsız dedi ki...

Senin de... Gelirken bize vişne getir.

pabuç dedi ki...

@SEVGİ, Allah razı olsun sizin de Kandiliniz Kutlu olmuştur inşaAllah..Ve aklınıza gelmem benim için kazanç ve onurdur..Sizi de ananlar ve hatırlayanlar çok olsun inşaAllah...Dualar karşılıklı...

@kamikaze,
Aleykumselam canım :) Sevgiler bizden de sana ..

@Hilal,
Teşekkürler...

@mit,
yemek var bir de yemekten çatlamak var :) Sence ben hangi taraftayım :) DAha güzel meyve yemeler sizler için olsun dost :) (kocakarı gibi konuşabildim mi ) ;)

@SİHİRLİSEPET,
Tamam canım ..Ben geldim yine yazılarımla/yorumlarımla sıkarım canınızı ;)

@derkenar,
Sevgilerle...Güzel yürek..

@Gelibolu,
Köyün biri işte:) Köy demek dalından meyve demek ,köy demek tüm akrabaların buluşması demek , köy demek eğlence demek (çoğu zaman) ..Ben de öyle bir köydeydim işte :)

@Yusufsan21,
tamam kalırsa getiririm ;)

sufi dedi ki...

Bizim "gözümüz aydınlık" oldu sen gelince.Mısır, incir,karayemiş,oyunlar balonlar,yaprak altına saklanmış mantarlar, ikiz mi ne iki kuzen, evin güzelliğine köy yolunun da fotoğrafı eklenince "BEN DE KÖYE GİTMEK İSTİ YO RUM" diye bir ses yükseldi içimden."SUS!" diye vurdum sesin ağzına, ne kıskanç şey değil mi? sevgilerimle.

O.K.A.- MAVİ TUTKU dedi ki...

Hoşgeldiniz.:) Resimler hiçte boş değil bence çok güzeller, köy yolu dahil.:)
Karayemişi bilemedim nerde yetişiyor ne hoş üzüm gibi.:)

pabuç dedi ki...

@sufi,
yanlış yere yorum olmuş sanırım :) Hayır kuzenler ikiz değil ama kardeş:) Köy de hayatı eğlencelidir :)

@O.K.A._MAVİ TUTKU,
hoşbuldum teşkkürler..Köyümüz güzeldir evet severim köyümü:) Karayemiş üzüme benzer gibi ama tadında uzaktan yakından alak yok..Tatlı bir meyve ama nasıl tarif edeceğimi bilemedim :)