Ana içeriğe atla

TİKKAT TİKKAT !! ANONSUMA KULAK VERİN ;)

  Arkadaşlar bu yazıyı gizli (daha doğrusu çaktırmadan yazıyorum) Canımcım kardeşim yanıma geldi beni ziyarete ama şu an ff (friendFeed) takılı kaldı ..Onu pc başından kaldıramıyorum..Zaten pc başında da değil pc onun başında..Almış beyaz meleğini (sevgili laptopunu) ööööyle gülüp gülüp duruyo ;) Arada yanına gidiyom ''ee nasıl gidiyo '' diyorum hatta ''Allah korusun sen 10 yıl içinde kör de olursun '' diyorum ama nafile...Buradan tüm FF ailesine sesleniyorum ''NOLURR YOKMUŞ GİBİ DAVRANIN'' yoksa kardeşimini pc ekranından yanınıza ışınlanmaktan alamayacam...Bakın burdan ona sırıtarak çaktırmamaya çalışarak yazıyorum bu yazıyı ama nafilee arada kafayı kaldırıyo ama sonra tekrar o masum sırıtış ve takır takır klavye sesi ;)
 Birazdan onu bir yere götürmem lazım ve ben her yarım saatte bir hatırlatma yapıyorum ''şu kadar zamanımız kaldı '' diye.Şimdi son yarım saat, durun ben gmailden yazayım da pc başından kalkıp hazırlansın (artık makyajmı tazeler yüzünü yıkayıp kendine mi gelir bilemem..ya da düşünmek bile istemiyorum bu yazımı okuyunca bana mı saldırır:P)
 Hakkınızı helal edin canlar :) Bakın üşenmedim yanına gittim ve ''bi saniye bi resim çekmem lazım ''dedim ve onun beya meleğini sizin için FF açıkken çektim ;)Şeytan diyor kendisinin resmini çekip şuracığa ekliyeyim ama kafaya lap inme olasılığı var ee ben de malum korkak biriyim onun için bu sadece şeytanın sesi olarak kalıyor bende ;)
 Bu ara da söylemeyi unuttum ben çoook mutluyum ..Eee daha ne olsun en sevdiğim kız kardeşim yanımda (ki zaten seçme şansım yok çünkü başka kız kardeşim yok )  ;)

 Not: Başlık Türkçeye aykırı biliyorum ama şu yaptığımda zaten kardeşler arası iletişime aykırı (gizli bi şekilde kız kardeşi blogda çekiştirmek) onun için boşverin başlık laz şivesiyle olsun varsın ;)

Yorumlar

Dalgaları Aşmak dedi ki…
Çok keyifliydi okumak :))Sana ve kızkardeşine sevgiler..:)
İlhan Bilaloğlu dedi ki…
Mutlulukların devamını dilerim! Fakat Macbook'ta mis gibi Mac OSX dururken kardeşinizin Windows kullanması beni gerçekten hüzünlendirdi :)
Anlayamazsin dedi ki…
selamun aleykum:))

insanin kizkardesinin olmasi nasil bir duygu acaba?hep icimde bir sizi olarak kalacak sanirim bu:)kizkardesi ve ablasi olmayan biri olarak sana gipta ettim:)

papucun kardesi bak ablani dinle,yoksa papuc benim ablam olur.sende ablasiz kalirsin:))

ff ne?:))cehaletimi bagislayin teknoloji ilerledikce benim zeka geriliyor sanirim:))ne ise yariyor:))

kardesinin lentopunun(ben leptop demiyorum,lentop daha komik)))kablosunu sakla.:)bak seni nasil dinliyor.

rahmana emanet olun ikinizde.hayirli didismeler:)
cecil dedi ki…
çok isterdim ablam olsun çok .. yada kızkardeşlerim olsun şöyle 2-3 tane filan ..
ama ablayım ben ..
kemal'in ablası :)
pabuç dedi ki…
@Dalgaları Aşmak ,
teşekkürler...:)

@İlhan Bilaloğlu ,
teşekkürler...evt o da bu durumdan üzüntü duyuyormuş:)

@Anlayamazsin,
ben senin de ablan olmaya razıyım delü :) 1 kardeşim var 2 tane olursa asla şikayet etmem;)

@cecil ,
insanın kardeşlerinin olması çok güzel bişey ...
cecil dedi ki…
pabuçç kardeşim grafikçi dersen küt diye bayılırım bak:)
pabuç dedi ki…
@cecil,
aman sen bayılma ,kardeşim grafikçi olsa da ben grafikçi demiyecem ;)

Ama kardeşim grafikçi değil :) Rahat ol :) SEvgiler ..
fatma dedi ki…
amin :)
İBRAHİM ORTAÇ dedi ki…
iflah olmaz...:)
kamikaze dedi ki…
Aminnn.inşallah dualarımız kabul olur.her zaman Allahın sevgili kulları oluruz inşallah.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Bir Öğretmenimizle Eğitim-Öğretim Üzerine Röportaj

Röportaj: Pabuç - Aslı Öğretmen
Sevgili blogger dostlarım; Bundan böyle bloğumuzda röportajlara da yer vereceğim.İlk konumuz toplum olarak geleceğimizin oluşmasında temel taşlarımızdan olan eğitim-öğretim kurumlarımız  ve sorunları. Ne yazık ki; eğitim sisteminin çarpıklığından doğan sorunlara temel çözümler getirilmez ise, geleceğimizin risk altında olduğunu söyleyebiliriz. Çocuklarımızın, kimlik, kişilik, kariyer sahibi olmalarını bunun yanında insanlık idealinde hizmet etmelerini esas alan müfredatların öğretim ve eğitim alanında reformların yapılması gerektiğine inanmaktayız. Bu reformlar  ancak zihniyet değişiminin yapılmasıyla gerçekleşebilecektir. Yaşadığımız şehirde, bir ilköğretim okulunda  öğretmenlik yapan bir öğretmenimizle, eğitime dair kısa bir söyleşi gerçekleştirme fırsatı yakaladık.  Fen Bilgisi öğretmenliği yapan "Aslı Öğretmen" bizim ricamızı kırmayarak söyleşi sonrularımızı blog okuyucularımız için bize içtenlikle cevaplandırdı. Bundan ötürü kendisine teşe…

Gözlerim Dalıyor

Gözlerim dalıyor içimde var olan uzaklara.... Noktasını koyamadığım cümlelerime ve ünlemi eksik olmayan düşüncelerime...
Gözlerim dalıyor, Yaşantım içinde bir tarafa ötelediğim Hayallerime..
Gözler dalınca bir tanıdığın gelir derler büyükler, Benim gözlerim dalıyor; beni ben yapan düşüncelerime,sevinçlerime,tebessümlerime..
Gelin ve hiç gitmeyin! Yaşadıklarımın yanında siz de hep yer alın; ötelediklerim,düşüncelerim,tebessümlerim,hayallerim... Beni ben yapan hislerim...


Gönül Gönüle Değince Yol mu Dayanır !

Bu insanlar dünün acılarıyla yoğrulmuşlar, hafife almayın bu durumu !
''Ne zamandan başladı bu zulüm?'' sorusunu soranlar çıkar diye cevap veriyorum ''İblisin,Adem ve eşini cennetlerinden kovdurduğu gün başladı!'' O günün iblisleri şimdi insan oldular Ademler de azınlık olan Müslümanlar ! Ve dün başlayan oyun ve mücadele Kıyam gününe kadar da devam edecek ...

Çok eskiye gitmeyeceğim sadece Kur'anın okunmasının  yasak olduğu dönemden başlayacağım merak etmeyin ! Kendi vatanınızda ölümüne koruduğunuz, canınızdan öte bildiğiniz vatanınızda kitabınızın okunması yasaklanmış ... yazarken bile aklım isyan ediyor insan adı altındaki şeytanlara! ''Kur'anın okunmasının yasaklandığı bir dönem!'' ve Anadolu'da..........................neeyse!(hanfendi çizgimden çıkmayayım şimdi!) Yetmemiş ezanın yasak olduğu lanet bir dönem ve kimsenin seni çıkmıyor çıkanların sonu da malumunuz ! (bilmeyen araştırsın, olmadı bir dede nine bulsun onlara sor…