26 Nisan 2010 Pazartesi

Eski Bir Defterden Not!!


  Kalemle yazı yazmayı unutmak istemiyorum ..!! Yakında kağıda klavye muamelesi yapmak istemediğim için ara sıra el yazısı yayınlamakta fayda var diye düşünüyorum ;) Eskiden mektup yazardık ne güzel günlerdi bee:) Mektup arkadaşlığı felan olurdu ne duygusal zamanlarmış...Şimdi mektubu bırakın mesaj bile yazmaktan üşeniyorum...Neyse maziye dalmadan çıkayım ,hadi size iyi okumalar:) Sevgi ve huzurla kalın herdaim...
Share:

14 yorum:

ŞANSLI dedi ki...

MERHABA PAPUÇ'UM.
Çok güzel bir paylaşım eline sağlık.
Ben yaş günlerinde dostlarıma tebrik kartı gönderip bu geleneğin devamını sağlamaya çalışıyorum.Fakat tebrik kartı bulmakta zorlanıyorum.Şimdi karar verdim kartımı kendim yapacağım.Geleneğin devam etmesi için bir şeyler yapmak lazım.
Sevgiler:)

ruhumun pusulası dedi ki...

Pabuç;
Hikaye çok anlamlıydı iyi bir ders zamanelere... İş yazmaya gelince bak ben ondan hiç vazgeçemiyorum bir mektup kardeşim var Urfa'da (aslında kızım yaşında) bir de günlük var zaman zaman yazılan... Ama çok ilginç ben birkaç seneye kadar hep kurşunkalem kullanırdım ta ki yazdıklarımı ne yapsam silemeyeceğimi anlayana kadar... Artık babamın verdiği dolma kalemi kullanıyorum o da ayrı bir seremoni oluyor anlayacağın...

Profösör dedi ki...

Eski defterler arasındaki gül yşaprakları hala duruyor kitaplıkta.

frog dedi ki...

Tamam işte!
En yeni yazıyı yakaladım.

Ben okumaya yetişemezken nasıl bu kadar seri yazarsın be yaww Pabuç?

Gecikmiş Not: Bu yorumun gönderiyle uzaktan yakından ilgisi yoktur. Olabilecek tek ilgisi son gönderi olmasıdır.

Adsız dedi ki...

selamun aleykum:)

bir haftadir hastalikla cebellesiyorum.hamd olsun simdi daha iyiyim.senden mesaj neyim bekledim,sende yazmayinca gectim bilgisayarin basina:))

hala yasiyorum.tamamen iyileisnce donecem insALLAH:)

hersey eskiden guzeldi,tatliydi.simdi teknoloji ilerledikce hersey yozlasiyor.hayat kolaylastikca,bence dahada anlamsizlasiyor.selametle:)

pabuç dedi ki...

@ŞANSLI,
ne güzel kart gönderiyor olman ... Ben tembelliğimi bu konuda da gösteriyorum ve kart felan atamıyorum..Mesaj ve tlf ka aramaktan öte bişeyde yaptığım yok..Bazen mail atıyorum o kaar vahim benim durumum :)

pabuç dedi ki...

@ruhumun pusulası,
:) ne hoş...Aslında mektup yazmak hoş bişey..eskiden daha da anlamlıydı iletişim araçları bu kadar yaygın değildi..şimdi telefonlar bile görüntülü olunca mektupla kimse uğraşmıyo..ama tembellik yapmayıp yazılsa güzel olur tabii..senin gibi olmayı isterdim..SEvgiler..

pabuç dedi ki...

@Profösör,
ah o eski defterler ve kurutulmuş güller..ne güzeldir..çıkarığ okumaya başladığınızda sizi alır götürür o günlere...kıymetlidir her satırı...

pabuç dedi ki...

@frog,
sorma ya çenem durmadığı gibi elimde durmuyo vıdı vıdı konuş babam konuş yaz babam yaz ;)

pabuç dedi ki...

@Gorajdenin Gulleri ,
geçmiş olsunn ...
Ben de ne biçim dostsam arayıp sormadım bile kendimi kınıyorum rezil ben :) Allah'a emanetsin güze kardeş en kısa zamanda sapa sağlam dönmeni bekliyorum buralara..SEvgiler..

cecil dedi ki...

kıssadan hisse...
yazmayı bende seviyorum .. en çok kurşun kalemle ama .. nedendir bilemem fakat en çok kurşuni renklere yakıştırıyorum harfleri.. büyük harfte pek sevmiyorum heralde..
ay ben çok hastayım akşamdan bu yana, dua isterim ...
sevgiler

pabuç dedi ki...

@cecil,
geçmiş olsun Allah şifa versin..

Antipatik Yazar dedi ki...

Resimde yer alan deftere yazdığın öykü çok iyiymiş ;)

pabuç dedi ki...

teşekkürler :)