Ana içeriğe atla

ee söylemeye gerek yok harika bi parça!!


müzik - ferhat göçer - yedi tepe | izlesene.com
 Birkaç gün bu parçayla idare edin arkadaşlar:) Papuçun boynu tutuldu ve 4 yeni kitabı var elinde ...pc başında fazla kalamayacak ve bu durumda elindeki kitapları bitirecek sonrasında anında pc karşısına oturacak ve yazabildiği kadar yazacak bişeyler...Yorumlara bakacam ama (meraktan ölürüm yoksa ,düşman sevindirmeye gerenk yok :P)...Hadi görüşürüz blog aleminin en en en en güzel okurları ;) (way ben ne güzel de şımartırmışım bloğumu takip eden insanlarııı eferim bana:D) Yazdığım ve yayınladığım her cümlemde samimiyim bunu unutmayın...Yazmayı bilmiyorsak değer vermeyi de bilmiyor değiliz ;) Varın sağlıcakla kalın lütfen :)

Yorumlar

SİHİRLİSEPET dedi ki…
geçmiş olsun canım.benimde sırada bekleyen kitaplarım var.ama şu sıralar pek kitap okuyamıyorum okul dolayısıyle...
Anlayamazsin dedi ki…
Esselam

ya ben yokken noldu,bir ssarki birakip kitap okumaya kaciyon.cokta iyi ediyorsun,pc basinda o kadar oturursan boynunda tutulur,cenende:)))ben kitaplarin isimlerini merak ettim,faydali olma acisindan:)
PUZZLE dedi ki…
Geçmiş olsun,en kısa zamanda olman dilegi ile acil şifalar.Kendine iyi bak..
đerkenαя dedi ki…
şarkı güzeldi, teşekkürler papuç, pc basından feragat edip kitap okumana sevindim ama gözlerine dikkat et.
Baki sevgiyle..
Adsız dedi ki…
ufak bir hastalık için kaçmak reva mı
? yılma ..!
papuç dedi ki…
@SİHİRLİSEPET, teşekkürler sağolsın..Kitap okumaya vakit ayırmakta fayda var...Nette vakit geçirmek güzel ama Kitap okumak çok çok daha güzel..sevgiler..

@Anlayamazsin,haklısın belkide boynum ondan tutulmuştur ama çenemde bişey yok ;) (şükür)
Kitaplar Münib Engin Noyan'ın 4 kitabı faydalı mı değil mi ben bi okuyayım sana söylerim :))

@PUZZLE, seni görmek ne hoş kar mı yağdı hayırdır ;) Teşekkürederim iyi dileklerin için Allah razı olsun...

@derkenar,gözlerimize pc bişey yapmadıysa kitap hiç bişey yapamaz;) (doktor, tv ve pc ye uzun süre bakmayın ve fazla okumayın demişti ama neyse hiç söylememiş sayıyorum onu)

@Adsız,yılmak mı ben mii? ,ben yılmam ben ki bu dilbilgisinden bihaber halimle bunca yazıyı yazdım bundan sonra da devam ederim :)
papuç dedi ki…
..ve adsız olarak yorum gönderen zat-ı muhterem...
Öncelikle tavsiyeniz için teşekkürederim inş uygulayacam...
Üzgünüm demekten başka bişey gelmiyor elimden Allah kavuştursun evladınıza..
Bazen insalar tebessü olması gereken yüzlerde acı oldukları zaman gitme zamanlarının geldiğini bilir ve gerekeni yapar...Biri bana ''artık seni hiç sevmiyorum ''demişti ve ben o günden sonra dostluk için sevmenin şart olmadığını düşünüyorum..Bize an itibariylede olsa huzur verendir dost...Sevilmesem de dost olabilmeyi çok isterim insanlara (Allah biliyor)
Olmaması gereken siz değil, gidendir...Saygılar..
agresifboy dedi ki…
papuçsuz kalmak insanları hasta edebilir bilmem anlata bildim mi :)
busra dedi ki…
gecmis olsun pabuc.
nedense, yaziyi okuyunca aklima su sarki geldi "gidisim suskun olmustu ama donusum muhtesem olacak" :)
papuç dedi ki…
@agrasifboy, papuç bulamayan terlik giysin idare etsin ;)
papuç dedi ki…
@busra, tşk ederim..

Benim dönüşüm muhteşem felan olmaz ya hu :) Olsa olsa eskisi gibi geri dönerim hala dilbilgisinden bihaber hala geveze hala polyanna yutmuş Papuç olarak :)))
ramazan dedi ki…
huzur buldum dinlerken.
papuç dedi ki…
@ramazan hocam sağolasınız yorum için :)
Profösör dedi ki…
Ben dinleyemiyorum bea nedense...
sünter dedi ki…
Gecmis olsun boyun tutulmasini pek cok kereler yasadigim icin nasil bir acidir bilirim:(
Sevgiler
mit dedi ki…
Geçmiş olsun arkadaşım. Kitapları okurken dikkat et, boynun bu sefer de aşağı doğru tutulmasın bir de :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Bir Öğretmenimizle Eğitim-Öğretim Üzerine Röportaj

Röportaj: Pabuç - Aslı Öğretmen
Sevgili blogger dostlarım; Bundan böyle bloğumuzda röportajlara da yer vereceğim.İlk konumuz toplum olarak geleceğimizin oluşmasında temel taşlarımızdan olan eğitim-öğretim kurumlarımız  ve sorunları. Ne yazık ki; eğitim sisteminin çarpıklığından doğan sorunlara temel çözümler getirilmez ise, geleceğimizin risk altında olduğunu söyleyebiliriz. Çocuklarımızın, kimlik, kişilik, kariyer sahibi olmalarını bunun yanında insanlık idealinde hizmet etmelerini esas alan müfredatların öğretim ve eğitim alanında reformların yapılması gerektiğine inanmaktayız. Bu reformlar  ancak zihniyet değişiminin yapılmasıyla gerçekleşebilecektir. Yaşadığımız şehirde, bir ilköğretim okulunda  öğretmenlik yapan bir öğretmenimizle, eğitime dair kısa bir söyleşi gerçekleştirme fırsatı yakaladık.  Fen Bilgisi öğretmenliği yapan "Aslı Öğretmen" bizim ricamızı kırmayarak söyleşi sonrularımızı blog okuyucularımız için bize içtenlikle cevaplandırdı. Bundan ötürü kendisine teşe…

Gözlerim Dalıyor

Gözlerim dalıyor içimde var olan uzaklara.... Noktasını koyamadığım cümlelerime ve ünlemi eksik olmayan düşüncelerime...
Gözlerim dalıyor, Yaşantım içinde bir tarafa ötelediğim Hayallerime..
Gözler dalınca bir tanıdığın gelir derler büyükler, Benim gözlerim dalıyor; beni ben yapan düşüncelerime,sevinçlerime,tebessümlerime..
Gelin ve hiç gitmeyin! Yaşadıklarımın yanında siz de hep yer alın; ötelediklerim,düşüncelerim,tebessümlerim,hayallerim... Beni ben yapan hislerim...


Teşekkürler Rabbim !..

En eski günlerden başlamayacağım bu sefer zira yaş artık tamamen kemale erdi sayılır eskilerden de iyice bi uzaklaştım...
Öyle :" Bir Kasım akşamı doğmuşum..." gibi tamamen klişe şeylere de başvurmayacağım söz!.

Eskiyi yad ettikçe içimi acıtan gerçekleri hatırlıyorum onun için herkesin sürekli dile getirdiği şeyi yapıp anın içinde yaşamaya çalışıyorum, zaten hayal kurmayı yıllar önce bırakmıştım: hayatın gerçekleriyle hayallerimin uyuşmadığını fark ettiğimde..

Çok güzel bir ailem oldu büyürken ve dünyada arayıp bulamayacağım denklikte de bir sevdiceğim ve canlarım...çok şükür ,hep şükür ,sonsuza kadar şükür...

Hayat işte öyle ya da böyle geçiyor herkese ayrı mekanlar ayrı ortamlar ayrı yardımcılar ayrı düşmanlar ayrı imtihan soruları verilmiş herkes bir telaşın içinde yaşayıp gidiyor..Felsefik şeyler yazmak istemiyorum tüm roman olmaya aday hayatlara saygımı sunuyorum buradan ....Yaşayın la yaşayın son nefesinize kadar doyasıya...Gülümseyin, kızın bağırın çağırın sonra pişma…