30 Ocak 2010 Cumartesi

Bu MİM Benden Çıkmaz Korkmayın ;)

MASAL  'ın Soruları ve Benim Cevaplarım....

1)Sizi en çok üzecek 0lay nedir ?
Aileme ve sevdiklerime bişey olması...Ve içimdeki çocuk denen (ki ben buna asıl ben diyorum) onun ağzının mühürlenmesi beni bitirir...2)Nerde yaşamak isterdiniz?
MErkez bankasında...ama kimse hesap sormayacak :P 
Yoksa gelemem öyle ''yok paraları neden dağıtıyon ; yok ,seni kim gönderdi kaardeşim;yok, hastamısın babanın parasımı ..vb'' vıdı vıdılara:P


3)Hangi hataları hoşgörüyle karşılayabilirsiniz?
Herkesin hatası kendine beni ne ilgilendirir elalemin hataları :P ben en fazla 1 saat ağlar sonra unuturum giderim... asıl hata yapan düşünsün napacağını...Ama hatanın makbulü ders çıkarılıp bir daha yapılmamasıdır...(heh bu da günün anlamlı sözü olsun )

4)En sevdiğiniz erkek / kadın karakter ?
Rahibe Teresa ve Noel Baba..

5)En sevdiğiniz ressam ?
Salvodor Dali diye biri vardı bi onun adını hatırlıyom ...birde Ninja Kaplumbağalara adını veren ressamlar vardı sanırsam hımm ;)

6)Bir erkekte/kadında en sevdiğiniz özellik ?
Samimi olsun, aklını kalbini beraber çalıştırabilsin ve lütfen zeki olsun espri yapabilsin ve esprileri anlasın ...Dahaa ne istiyiimmmm ;) Aklıma şimdi geldi ,bir de her iki cinste nerde konuşacağını ve nerede susacağını bilmeli...nokta;)

7)En sevdiğiniz müzisyen ?
Lorena McKennet...Bir de yeni tanıştım (mecazi anlamda yahu)   farid farjad diye bi sanatçı var o da harika...Ve birde Rafet el Roman ve Tarkan dinlerim..Bi de Kıraç bi  de Funda Arar bir de ...v.b çok var çokkkkk...ben müzik dinlemeyi severim...

8)Yapmaktan en mutlu olduğunuz iş ?
Kitap okumak, kitapçıları gezmek(hehe),gülmek, denizi izlemek...düşünmekkk..

9)En sevdiğiniz renk ?
Yeşil , mavi, krem rengi...

10)Tarihte en sevmediğiniz karakter ?
Eskilerden sorulduğu için cevaplayamayacam ama şimdiden sormuş olunsaydıı ooooo bir sürü isim yazabilirdim :))) onun için bu soru esgeçiliyor...

11)Nasıl ölmek isterdiniz ?
Bir müslümana yakışır şekilde (inşaallah)

12)Hayattaki sloganınız ?
Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol  ikisi de olamıyorsan sadece gözüme görünme yeterli :P

13)Şuanki ruh haliniz ?
Şımarık çocuk misali...

Not:Masal eğer bu yazıyı okuyorsan şunu bil bloğuna yorum bırakamıyorum nedennnn?
 
  
Share:

11 yorum:

tubisim dedi ki...

ayy cok keyifli olmuş kendimi orda sandım ağzına sağlık canm:)

MaSaL dedi ki...

ya siz nasıl bişeysinizz,,çok büyük keyif sizin yazılarınızı okumak :)) yüzümüzden tebessüm eksik olmadı yorumları okurken,sizinde yüzünüz hep gülsün inşaAllah:))
-ya bende hiç yorum alamıyorum diye üzülüyordum :( neden yorum yazılmıyo acaba,bi bakayım hemen :(-
merkez bankası süperdii buarada(:

muhabbetle efendim...

Profösör dedi ki...

Şımarmak mı şımartılmak mı güzel?

papuç dedi ki...

@tubisim,
teşekkürederim mim cevaplamak çok eğlenceli olmasa da onu eğlenceli hale getirmek bizim elimizde ;)

papuç dedi ki...

@MaSal,
Sağolun varolun efendim..Gülmüş olmanızda pek bi hoş...İyi dilekleriniz için de ayrıca teşekkürler...Rabbim gülmekten ayırmasın cümlemizi...

papuç dedi ki...

@Profösör,Şımarmak haddi aşmaktır nefsi yükseltmektir şımarmamakta fayda var:) Şımartılmak da etrafınızda size değer veren(!) insanların var olduğu anlamı taşır çoğu zaman ama o da insanı şımarmaya götürür...En iyisi ne şımaralım ne şımartılalım haddimizi hatırlayalım...Varolun..

sekeral dedi ki...

vay be arkadaş, biz de blog yazıyoruz, bizim de blog yazan arkadaşlarımız var, dostlarımız var, daha bir Allah'ın kulu da ne ödül verdi bana ne de 10 tane soru sordu benle ilgili.. gel de kıskanma şimdi.. o birşey değil, blog sahibi sorulara kendisinden beklenmeyecek olgunlukta ve hoş bir mizahi uslup ile güzel de cevaplar vermiş : ))

en büyük başarımız vakti zamanında hızlı yorum yazmaktı o da gitti.. artık sonlarda zar zor yer buluyoruz.. dükkanı kapatıp gitme zamanı gelmiş heralde : ))

giriş kısmında ciddi değildim.. sakın bana yok 10 soru yok bilmem ne ödülü göndereyim deme, zaten kısıtlı zamanım var istanbulda, aman diyeyim sana : ))

papuç dedi ki...

Ey güzel Allh'ım ,sen bu sekerali blog alemine bağışladın ya şükürler olsun..İstanbul'un soğuğundan ,trafiğinwn ,tinercisinden onu korudun ya ...Bi de gelmiş yorum yazmış beni bile (!)güldürdü sen de bu kulun sekerali güldür Ya Rabbim!! (amin demiyen sigarayı bırakamasın inş :P )

mit dedi ki...

İlahi pabuç :) Hiçbir mimi okurken bu kadar eğlendiğimi ve güldüğümü hatırlamıyorum. Sen çok yaşa e mi? Hem de merkez bankasında :)

papuç dedi ki...

@mit, kendimden yola çıkarak cevapladım soruları...ben olsam sıkıcı cevapları olan bi mimi okumazdım bili:P onun için renk katmak gerekliydi cevaplara:) İyi de oldu sanırım...Merkez bankasında samimiydimmerak ediyorum para mutluluk getiriyormu diye ;)

Ve Allah sana da uzu ömür versin torununun torununu gör inşaallah :)))

papuç dedi ki...

''bili'' ne safmısın Papuç tüü senin türkçe yazamamana...

biliyorum olacaktı sanırsam :P