17 Aralık 2009 Perşembe

dinliyorum dinleniyorum...

ve..


 
  Bu şarkı benim son zamanlarda sürekli dinlediğim 3 şarkıdan biri...İlk söyleyen  Emrah'mış şaşırdım buna...Çünkü Ferhat Göçer öyle güzel seslendirmiş ki başkasından duymaya dayanamam bu şarkıyı...Bir de görüntülerde askerler olduğunu için bir hatırlatmada bulunmak istiyorum...
   TRT 1 'de(Çarşamba saat 20:00 'da)  SAKARYA FIRAT  adlı yeni bir dizi başladı...İzlemenizi tavsiye ederim...Benim gibi sulugözlü biriyseniz yanınızda selpak bulundurmanızda fayda var:) Osman Sınav yönetmenliğinde bir dizi...Ben çok iyi olduğunu düşünüyorum...İyi seyirler ...Sevgi ve Saygılar ...
Share:

9 yorum:

SÖZÜN ÖZÜ dedi ki...

Papuç hatırlattığın için teşekkürler. bu hafta ilk bölümüydü galiba ''Sakarya Fırat'ın'' kaçırdım insan daha erken söyler dime :)) neyse internetten bakarım.
Bu arada Nefesin şarkısını ilk Emrah'tan dinleseydin daha hoş olmazmıydı? Maffetmiş göçer! göçürmüş güzelim şarkıyı :)))

SEvgiler...

papuç dedi ki...

amaanııınnn bir arabeskçimi blogumda:P inanmıyorum...Demek Emrahtan dinlesem daha iiyiydi..duymamış olayım,nayır nolamaz:P SÖZÜN ÖZÜ, Ferhat Göçer için ''şarkıyı mahfetmiş '' demiş olamaz:P ...Sen yazmamış ben de görmemiş olayım lütfen :)

SÖZÜN ÖZÜ dedi ki...

Ferhat Göçer süper bir yetenek çok da severim falla.Ama bu şarkıyı yorumlayamamış bea! Duygusallık yok, dikkat etiysen arkasından atlı kovalarmış gibi hızlı söylüyor. Kişisel görüşümdü nacizane :))
Arabesk çok eskilerden dinlerdim itiraf ediyorum :))
Sen dinliceksen yine Emrah'tan dinle :DD

papuç dedi ki...

@SÖZÜN ÖZÜ , sana bi bilgi..önemli bir bilgi veriyorum hazır ol :P

Papuç sadece bunalıma girdiği zaman (ki çok nadirdir) müslüm ve emrah klibi açar izler..neden mi? gülüp kendine gelmek için...birinin sesi diğerinin kaşı var olduğu sürece papuç gülmekten ayrılmaz:P Anladın sen beni eski arabeskçilerden SÖZÜN ÖZÜ :)

SÖZÜN ÖZÜ dedi ki...

ha haahhhaa çok komiksin papuç :)))
Sen bildiğini gibi yap :D
Hadee kal Sağlıcakla...

Adsız dedi ki...

Yaramı deştin be papuç. Ağustosa askerim bir aksilik çıkmasa. Bu aralar bu tür klipler izleyince bir garip oluyorum. Ama kendime sözüm var askere gidince(inşallah kısa dönem olur) yanımda ne telefon götürecem ne de askerdeyken kimseyi arayacağım... 5 aylığına herkesin hayatından çıkacağım...

papuç dedi ki...

@ruhumunheykeli, bence bu dediğin biraz bencilce olur (aileni düşününce hiç adil bişey değil ) Hayırlısıyla asker ol inş..

mit dedi ki...

Sakarya Fırat'ı izlerken yanınıza alacağınız selpakların suya dayanıklı cinsten olmasına özen gösteriniz efenim :) esen kalın...

papuç dedi ki...

@mit, sen zaten selpağı kesin al:) tahminime göre çok ağlarsın sen bu dizide :)