20 Kasım 2009 Cuma

Hayatımızın tebessümüdür onlar..


  Öyle bir zaman gelirki sesinizi duymuş gibi hayatınıza öyle bir insan gönderir ki Allah buna siz bile şaşırırsınız...Nerden çıktın karşıma? dersin ve her saniyen kıymet kazanır onunla...Bu kimi zaman aşk olur kimi zaman dostluk olur kimi zaman arkadaşlık kimi zaman da adını bir türlü koyamadığın bi güzellik öyle ya da böyle zamanını kıymetlendirir bu kişiler..Ve siz hep şükredersiniz sizi sebepsiz sevindirerek bu güzelliklerle sizi karşılaştırdığı için ALLAH'a.
 Hayatınızdan çıkacaklar korkusunu da yaşarız her zaman... Onlar sıkıntı anlarında hayatımızın tebessümü olurlar ruhlarının güzellikleri etraflarını aydınlatır bu kişilerin...SEveriz onları hem de çok severiz değerlerin en güzelini veririz onlara...iyiki vardırlar onlar ...hayata sunulan armağandır onlar...hayatımızın tebessümüdür onlar...güneşimiz olur bazen onlar...Benim için değerlisin dediğim insanlar İYİKİ VARSINIZ sizi seviyorum...Not: Hadi kıymetinizi bilin sizin için en çok sevdiğim çizgi film kahramanının resmini çalıp çırpıp bloğuma koydum :)
 
Share:

6 yorum:

içimdeki yolculuk (funda) dedi ki...

gerçekten öyle çıkıyor işte.ama dost ama sevgili iyiki varlar..

Dalgaları Aşmak dedi ki...

iyi ki varsın diyebilmek en güzel sözcükler bence...

hayatının tebessümlerinin eksilmemesi dileğiyle

sevgiler

Adsız dedi ki...

tüm tebessümlerinizle kalın ve sizde iyiki varsınız onların hayatında tebessümle. ne güzel yazı sıcacık ve samimi. bu soğukta hatırlattıklarınız insanın içini ısıtıyor tşkkrlr size.. k.m.oglu

aa dedi ki...

ben dost olanları (zira onlar için bir şeyler karalamışlığım vardır)diğerlerinden (sevgilide cinsel boyut var biraz da) ayırarak bir şey söylemek isterim.

dostlarımızın tümü öldüğünde biz yaşıyorsak dahi ölmüş gibi oluruz. biz öldüğümüzde dostlarımızdan biri bile yaşıyorsa, daha ölmemişiz demektir. -dedim, bitti.-

(bu önermeyi, 'kulağıma küpe' bölümünün ilk cümlesi ile birleştirince ölümsüz olduğumuz gibi bir sonuca varabilir miyiz ki acep. yoxa hallac-ı mansur.. hallac?.. neyse, o cümle her şey ama :)

đerkenαя dedi ki...

Bazen öyle zamanlar oluyorki aklımızın ucundan dahi geçmeyen kimselere, hatta normal zamanlarda görmeye bile tahammül edemediklerimize..) iyiki varsın diyebiliyoruz.
Etrafımızda hep iyiki varsın diyebileceğimiz insanlar olsa keşke!

papuç dedi ki...

@içimdeki yolculuk, ben onları armağan olarak görüyorum..insanı hayatta olduğuna şükrettiren armağanlar...

@Dalgaları Aşmak, benim için en önemli sözcük ''iyiki varsın''dır ne anlamlıdır bu söz...ne çok şey ifade eder...

@K.M.oğlu , sağolun ve her daim varolun inş. tşk ederim yorumunuz için..

@aa, yorum için tşk ederim ne güzel dile getirmişsiniz..yüreğinize sağlık

@derkenar, evt ihtiyacınıza göre Allah birilerini yardımınıza gönderiyor sankii ...düşünülesi bir durum...hepimizin hayatında böyle güzel insanlar varolsun inş.