7 Ağustos 2014 Perşembe

Özledim Be !


Sizleri bilmem ama ben blog dünyasını çok özledim.Yazılar yazıp yorumlar yapmayı,sevdiğim blogları ziyaret edip düşünce dünyalarından dökülenleri okumayı, yazılarıma yapılan harika yorumları okuyup üzerine tefekkür etmeyi, yorumlaşırken eğlenmeyi hatta ''şu şu kişi'' acaba yorum yazacak mı diye merakla beklemeyi bile... Her ne kadar facebook ve twitter da takılsak da buranın yeri bir başka. İçimizi döktüğümüz umuma açık günlüğümüz. Kendinizi en yalın halinizde ifade ettiğiniz mekan ( samimi olmayanlar bu dediklerime dahil değil) ne isim var ne de zanlarla bakılan halleriniz...Sadece ''siz'' ve ''sizin iç dünyanız'' güzel bir bahçe gibi ,yeni düşüncelerle süslediğiniz ; bazen kızdığınız, çoğu zaman tebessüm ettiğiniz her şeyden önemlisi yeni dünyalar tanıdığınız bir yer... Facebook ve twitter hesabı açtığıma pişman oluyorum bloguma baktıkça ! 
Özledim ben buraları ve buranın sihirli havasını; dostluk kokan iletişimleri ....
Share:

6 yorum:

mit dedi ki...

"Facebook Blogger'ı öldürdü" diye bir yazı okumuştum zamanında. O zaman bir anlam verememiştim, her şey gibi onun etkisi de bize gelmek için önce Balkanları aştı galiba. Ama şimdi ne kadar doğru bir söz olduğunu rahatlıkla görüyorum. Kısacası, "Ben deeee özledim, ben deeee..."

GÖK-TÜRK dedi ki...

Hoşgeldin o vakit. :)

Kalemzade Kamil dedi ki...

Çok güzel ifade etmişsin kardeşim. Blogların çok daha samimi ve katışıksız bir havası vardır. Bunu sadece uzun süre blog yazanlar bilirler. Şahsen ben de sizin uzun süredir yazmamanıza şaşırmıştım. Dönüşünüz hayırlı olsun.

Pabuc dedi ki...

#mit,
süper oldu bu şarkı beee :) gerçi arabesk oldu ama benim yazı da biraz arabesk tadında olunca kapak oldu yazıma ,var olasın :)

#GÖK-TÜRK,
hoşbuldum da ben bir daha ne zaman pc başına otururum Allah bilir :) Bu arada hala bloglara bakan birilerini görmek ne güzel :)

#Kalemzade Kamil,
Yazmamam tamamen tembellikten (ve tabiki evimde olmamamdandı) ama bu süre zarfında ilgiyle takip ettiğim blogların yazılarını hep okudum. Evet bu ortam çok farklı çünkü hepimizin kendi düşünce dünyamızla güzelleştirdiğimiz bahçemiz burası...Arada uğramak lazım...Eski günlerin güzelliğini hissetmek lazım..

mahmut cinan dedi ki...

takip etme konusunda hala devam ediyorum sizi ama dediginiz gibi özgür mecra da ama dediginiz gibi yazma konusunda hala biraz geri de kaldım,sizi hem face de hem burada takip etmekten mutluluk duyan biriyim

Pabuc dedi ki...

#Mahmut cihan,
teşekkür ederim takibinizden dolayı..