7 Ocak 2014 Salı

Dong Yi/ Sarayın İncisi

Kore dizilerini seviyorum (tarihi olanlarını) çok hoşuma gidiyor kıyafetleri bir birlerine hürmetleri falan! Gerçi korkunç bir sistemleri var bir birlerini ezip geçtikleri ama o kısmı beni hiiiç ilgilendirmiyor.Ben onların o güzel gülüşleri, sevimli bakışları, harika kıyafetleri ve entrikalı ama bunaltmayan duygusallığı olan dizileriyle ilgileniyorum.Saray entrikaları bizim Muhteşem Yüzyıl dizimizi aratmıyor (ki o diziyi hiç izlemedim) ama yine de içinde masumane aşk kırıntıları oluyor, zeka oyunları oluyor, bir de dövüş falan var fena değil yani ,izletiyor bu diziler kendilerini bir şekilde.
  • Han Hyo Joo
Bir kere bağlandınız mı kopamıyorsunuz da bağımlılık yapıyor sanırım oooo ben bunu hiç düşünmemiştim ! Sabahın köründe kalkıp izlediğime bazen inanamıyorum ben ki L&M den sonra asla dizi izleyemem diyordum.

  •  Ji Jin Hee
Neyse gündem o kadar karışık ki ben de kafamı boşaltmak için bu yolu buldum.Yoksa olan bitenlerle ilgili yazsam daha da sinirleneceğim -bir de zaten siyasetten nefret ederim- zerre kadar da anlamam iyice karmak çorman olacak kafam.Bazı şeyleri zamana bırakmak sonra da Kore dizisi izleyip safinaz ayağına yatmak gerekiyor bazı bazı !

Ama Koreli insanlar hem çok güzeller (fikrim budur) hem de çok güzel gülümsüyorlar.Bir de eskiden bunların hepsi bir birine benzer sanıyordum hiç de öyle değilmiş izledikçe görüyor ve anlıyorum.Bu da böyle bir post olsun bana da hatıra kalsın ;yarın öbür gün ''vay bee ben Kore dizileri bile izlemişim zamanında'' derim.

Amaaaan sanki bloggerler bloglarına yazı giriyormuş gibi ; kimse benim bu tür yazılarıma  laf edemez çünkü kimse yazmıyor bile artık bloguna ;) Ben her zamanki rahatlığımla yazıyorum işte okuyan okur okumayan bu fotograflardakilerde kimmiş der bakar çıkar diyecek sözüm yok :) 
Share:

3 yorum:

absalom dedi ki...

nası ya o kadar yorum yazdımdı ben şimdi aynısını nası yazayım sayın pabuçççççççç.

nereye gitti benim yorummmm.

:))

Pabuc dedi ki...

E ama ben şimdi merak ettim kaybolan yorumda yazanları ;)
Hadi tembellik yapma ve bir daha yaz absalom :)

Adsız dedi ki...

Internetten 4 kerefalan izledim hala arada bazi bolumlerini izliyorum