5 Eylül 2012 Çarşamba

Mehmet Erdem-Hakim Bey

Son zamanlarda severek dinlediğim bir şarkı.Entersan bir ses enteresan da bir şarkı ama güzel :)


Share:

5 yorum:

Adsız dedi ki...

Söyleyen kimdir, güfte kime ait, fikri siyaseti, ideolojisi, inanışı nedir bilmiyorum. Arada bir yerlerde duymuş olmalıyım ki kulak aşinalığım var gibi. Fakat şimdi dinledim de "Aman Yarabbim!" dedim. Bu şarkının sözlerini kesinlikle benim hafızamdan, dağarcığımdan, içimden çalmışlar gibi. Bu kadar beni anlatan bu kadar benim dilimden dökülebilme ihtimali olan ve bu kadar kaliteli anlatan bir güfte ve çok güzel bir beste. Yapanların emeğine sağlık. İyi ki paylaşmışsınız da fark etmişim.

Pabuc dedi ki...

/Kalemzâde,
Ben de bilmiyorum inanın şarkı hakkında hiç bir şey.Söyleyenle ilgili de bilgim yok.Bildiğim tek şey şarkı beni benden alıyor :) Ben de bir kaç defa arabada dinlemiştim ama bir türlü şarkı ve şarkıcının adına rastlamamıştım ve üzülmüştüm.Sonra bir kanalda rastladım videoya ve anında bloguma ekledim,demek ki iyi etmişim :)

Adsız dedi ki...

Çok iyi etmişsiniz. Ben de mp3'e çevirip bugün kulaklığıma ekledim. Spor yaparken iki saat kulağımda tekrar tekrar geri alıp çaldım. :) Ben diyeyim 20 defa siz deyin otuz defa dinlemişimdir. :)

Pabuc dedi ki...

Aynen ben de öyle yapıyorum sanırım fenalık gelene kadar da dinleyeceğim bu şarkıyı :)

Bu arada bakın Mehmet Erdem 'in bir şarkısını buldum size de tanıdık gelecek mi ? Leyla ile Mecnun izliyor musunuz bilmiyorum ama...

http://www.youtube.com/watch?v=yyXzUgPlCT4

Pabuc dedi ki...

Aynı şarkıyı bir de Mecnun'dan dinleyin :)

http://www.youtube.com/watch?v=LwbX5kCBoiw