30 Ağustos 2012 Perşembe

Blogspot Tanıtımcısı Geldi Haaanımmmm!

Pekiiii nerede kalmıştık arkadaşlar.Ramazandı ,Bayramdı derken bloglardan uzak kaldık/nız.Kimse bloguna uğramaz oldu, sanki dışarıdan birileri gelecek de sizin bloglarınıza post girecek.Bi rahat bir rahatsızın ki sormayın gitsin.Bir silkelenin, bir kendinize gelin, oturun ekran başına yazın kaaardeşim bir şeyler artık.Erkan Bey, Volkan Efendi,Sanem,Banu,Burcu hu huuuu nerelerdesiniz sesiniz soluğunuz çıkmıyor bakıyorum da! 

Neyse neyse şimdi fırça atmayı kesip sadede geleyim.Evet sadedciğim nasılsın iyice misin ? ıyyy kendimden iğrendim resmen bu nasıl esprimsi bir şeydi böyle ıy vıy uy...

Şimdi dostlar altta tanıtımını yapacağım blogları bi-zahmet takibe alınıznıznız..Pişman olmazsınız/olmazsınız çünkü ben bir şey biliyorum da reklam yapıyorum. İnanın bu kırmızı Pabuç'a emi, varlıkları varlığıma armağan dostlar.

-Öncelikle bu tanıtımını yapacağım blogun sahibi şu net aleminde tanınacak en güzide ,en iyi kalpli,en pozitif insanlardan biridir.Adaşım diye demiyorum bu hanfendüyü tanıyıp da pişman olacak bir Allah'ın kulunu bulamasınız bu alemde.He pişman oldum diyen varsa da yalan diyordur benden dimesi :) Adaşımın blogunu takibe almanızı rica ediyorum ,kazançlı çıkarsınız güzel bir dost kazanırsınız diye de not düşüyorum.

-Şimdi tanıtacağım blogun sahibini tanımıyorum ama tanıma yolundayım demek isterdim tanı(ya)mayacağımı düşünüyorum.Çünkü kendisiyle hiç anlaşamıyoruz onun için fazla yorum yapamayacağım.Ama kendi sözünü kısas olarak şöyle diyebilirim.İyilik ve kötülük kendisinde mevcut biriymiş.Herkes kadar iyi herkes kadar kötü olabilir anlayacağınız.Şahsıyla ilgili ayrıntılı bilgi veremesem de bloguyla ilgili bilgi verebilirim.İyi yazıyor ,güzel seçiyor ve takip edilesi bir tarzı/blogu var.Takip etmenizi öneririm ben takip ediyorum şikayetçi değilim :) 

-Ne iş yaptığını tam olarak anlayamadıysam da çok çok hatta çok gezdiğini biliyorum.Türkiye'nin her bölgesinden fotograflarla süslediği postları var oradan biliyorum.İkizleri olduğunu biliyorum (yoksa yanılıyor muyum) bir kız bir de erkek ikiz babası.Beyfendi, dinini yaşayan,bazen kızan kızmasında da haklı bir beyfendi.Takip etmeyenler kaldıysa lütfen takibe alsın blogunu.

-Kendisini tanımıyorum ama tanımadan saygı duyuyorum.Yazılarını takip ediyorum hatta ana sayfamdan takip ettiklerimin içerisinde kendisi :) Adını bilmem memleketini de bilmem ama bildiğim bir şey var ki o da bana yeter; iyi biri...

-Bu şahsa ne yazsam bilemedim şimdi.Heyecanlandım ya hu :) Bu domdomu pardon blogeri tanımam.Adını öğrenecem  diye ne taklalar attım bir ben bilirim bir de o :)) Kendisiyle ilgili bildiğim en kesin şeyler;çooook zeki,komik,efendi,hazır cevap,samimi ve yüreği güp güzel biri.Ama dom dom işte inat mı inat dom dom.He bir de memleketi İstanbul bunu da zorla öğrendim tabi.Şimdiye kadar yüzüne gören olmamış onun için kendisinin siyasi bir lider,ünlü bir yazar  ya da ünlü bir pop yıldızı olmasından şüpheleniyoruz;)

Share:

12 yorum:

Profösör dedi ki...

mersi...

Ercan Acar dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
GÖK-TÜRK dedi ki...

Güzel bloglarmış :)Teşekkürler.

Pabuc dedi ki...

/Profösör,
değerli kişiler değerli şeyler yazarlar değil mi :) Sağolunuz..

/Ercan Acar,
Değil mi ,anlaşamamak değer vermemek anlamı taşımaz...Okur sayın çok artsın inş.

/GÖK_TÜRK,
takibe aldıysan ben teşekkür ederim :)

Adsız dedi ki...

ne bağırıyon deli gibi papuç :))senden ne hayır gördikki önerdiklerinden ne görçez

Pabuc dedi ki...

/Adsız,
hayır göremediğin bir blogu neden takip ediyorsun ? Üstelik yorum da bırakıyorsun..Ve bağırırım bağırmam sanane blog benim blogum kardeş...

tokerdo dedi ki...

papuç hepsini takibe alıyorum,sen tam not verdiysen zaten onlar güzel insanlardır,senin sözün senettir bizim için :) haa bide şu dom dom a gelince,ben tanıyorum onu,öğle meşhur biri değil ama keşfedilmeyi bekliyo garip :) bide kedileriyle çok mutlu,dom domluğu belkide ordan geliyodur :))))))

elif dedi ki...

sevgili adaşım teşekür ederim zahmetlerin için çok sağol Adaşım :) blogdaki arkdaşlarıma Sevgi ve Selamlar....

Profösör dedi ki...

İyi bloglar birbirinden feyiz alırlar, teşekkürler...

Pabuc dedi ki...

@tokerdo,
teşekkür ederim bana güvendiğin ve takibe aldığın için...Sana da tam not verdim ama öyle tembelsin ki bloguna yazı girmiyorsun ,sen bir yazmaya başla ve sürekli yaz bizleri sollarsın şüphem yok..Konuyu hep hep kedilere getiriyorsun ya pes diyorum cümlemi bitiriyorum dom dom :)

@elif,
ne zahmeti güzel insan ,severek hazırladım yazıyı keşke daha güzel cümleler kurabilseydim...

@Profösör,
Eyvallah hocam..

kahve telvesi dedi ki...

Çok teşekkür ederim bu güzel sözler için, sevgili Pabuç :)

Pabuc dedi ki...

Rica ederim...