19 Mayıs 2012 Cumartesi

ANKETE GEL !!!!http://kararli.blogspot.com blogunu hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek amaçlı hatırlanmış ankettir, bilginize! Her türlü yoruma açıktır anket (argo ve küfür içermediği sürece) Hadi pamuk eller klavyelere...Hafta sonu ne yapacağım diye düşünenlere eğlence(!) çıktı işte ne güzel!...
Bilirsiniz eleştiriler uygun kullanılırsa insanı daha iyiye yönlendirir.
Hadi bana yardımcı olun :)
Share:

11 yorum:

Profösör dedi ki...

Bence sayfa sade olmalı. Şatafatlı olmamalı. Bir takım görsellikler olabilir ama senin sayfana değer katmalı. Fantstik bir imaja gereksinimin yok senin. yazıların bütün boşlukları dolduruyor zaten..

Pabuç dedi ki...

Bu tema nasıl oldu Hocam..Diğeri zaten geçiciydi çocuk yanım illaki biraz papağanlı tema kalsın istemişti :)

Gelibolu17 dedi ki...

ben bu temanı hiç sevmedim bir kere ben zaten sol taraflı temayı sevemiyorum hep sağda olacak yan kısım :) bir kez kullandım hatır için soldan ama hep tersim döndü,çok basit bir tema olmuş baştan savma duruyor,eski temaların daha güzeldi,birde yabancı yazılı temaları sevmiyorum ben 2 comment yerine 2 yorum yazmalı sonuçta herkes yabancı dil bilmiyor,bu sadece bir örnekti,ve ben fikrimi söyledim katılıp katılmamak senin tasarrufunda,birde benim şu takıntım var şu kayıt altındaki link vithler varya onların sayısı kayıt yerinin genişliği kadar olmalı yani ikiside simetrik olmalı mesela seninki şu temaya göre 4 lü değilde 5 li olmalı onu değişebiliyosun biliyon dimi?
hoş kal emi,selamlar,sevgiler :)

Pabuç dedi ki...

/Gelinolu17,
Tema kalsın çünkü sevdim bu temayı :) Diğer dediğini de yeniledim 5li seçenek yaptım ama sanırım bu temada 4lü çıkıyor değişmedi çünkü...Tema sürekli değiştirdiğim için varsın bazı şeyler uyumsuz olsun :) Önerilerin için teşekkür ederim..Gerçi bu temam ne kadar kalır bilmiyorum ki ,hayırlısı bakalım..

Kalemzâde dedi ki...

İncelediğimde tema hoş görünüyor. Ancak eğer olabiliyorsa ben olsam beyaz zemine sağdan ve soldan sınırlama getirirdim. Bu haliyle biraz dağınıklık hissi veriyor. Bir de header denen o başlık bölümü var ya. Biraz daha seni yansıtıcı bir logo belirler onunla güçlendirirdim ismini. Çünkü pabuç artık bir marka sayılır :)
Saygılarla ve sevgilerle kardeşim.

SİHİRLİTORBA dedi ki...

BEN BU BLOĞU SENİN BLOĞUN OLDUĞU İÇİN YANİ SEN OLDUĞUN İÇİN OKUYORUM CANIM...SEN SEN OLDUĞUN SÜRECE BENİM İÇİN HİÇ FARKETMEZ ;)

Pabuç dedi ki...

/Kalemzâde,
önerileriniz için teşekkür ederim blogu dikkate aldığınızın delili benim için bu :) 3 sütunlu tamalarda bana hep karışık gelmiştir neden bilmem...ama bundan sonraki temada bu söylediğinizi dikkate alacam inş :) logo oluşturabilmem için biraz pc bilgim olması lazım bense pek anlamam bunlardan sadece adımı mı (Pabuç) yazsam acaba :)

Saygılar bizden de size her daim :)

/SİHİRLİTORBA,
cansın sen ,yüreğinin güzelliği nereye gidersen git hep yolunu aydınlatsın inşaallah :)

sessizgemi dedi ki...

bende bir miminiz var efenim :) http://kavanozdakibeyin.blogspot.com/2012/05/roportaj-mimi.html

Amak-ı Hayal dedi ki...

mimin var dostum:)

acıdan_geçtim_güzelleştim dedi ki...

ne olmuş buraya yine..:)

ne oldumuşsa da iyi olmuş ayrıca....

Pabuç dedi ki...

@sessizgemi ve @Amak-ı Hayal, cevapladım mimleri :) Mesuliyet benden gitti :)Sağolun..

@acıdan_geçtim_güzelleştim,
evet sanırım bu sefer en uygun temayı buldum :)