Ana içeriğe atla

Sakarya/Hendek


Yolunuz Sakarya'ya  düşerse (düşmese bile E-5'den şöyle bir geçerken)Hendek'te Bayraktepe'ye
muhakkak uğrayın dostlar.Nasıl methetsem bilemedim gidin görün beni anlarsınız :) İsterseniz yemeğinizi bu hoş mekanda yersiniz ve bu güzel mekanı gezersiniz isterseniz de biraz daha yukarılara çıkar hem piknik yapar hem de hayvanat bahçesinin o şirin hayvanlarını ziyaret edersiniz.

Yorumlar

D.Zehra dedi ki…
blogcuların bu deneyimlerini paylaşmalarını çok seviyorum:)bir yerlere notlar alıyor ve gidilecek yerler listesine ekliyorum!teşekkür ederim efendim..yolumuz düşerse,zevkle..
Gelibolu17 dedi ki…
Hendek'e kuş bakışı manzara bendede vardır salman dede'den inerken çekmiştim,ve tabiki başka resimlerimde var,iki kez geldim memleketine uludereye hayran kaldım,çok güzel yemyeşil bir yer ah birde deniz olsa tam benlik olacak :)
selamlar olsun batı karadenize ve fındık bahçelerine :)
GÖK-TÜRK dedi ki…
Evet manzara gerçekten güzel görünüyor.İnşallah bir gün yolumuz düşer de gideriz :)
absalom dedi ki…
yok efenim bu tenbelliği geçmiş küçümsemeyiniz kendinizi...
direk evliya çelebi olmuşuz anladım.

;)
Profösör dedi ki…
İnşallah ben de görmek de isterim. İnsan farklı güzel yerler görmekle gençleşiyor.
Hendek Haber dedi ki…
İlçemiz hendek'in daha nice güzellikleri var. Bayraktepe bunlardan sadece biri. blogunuzda hendek bayraktepeye yer verdiğiniz ve ziyaret etiğiniz için teşekkür ederiz.
Pabuç dedi ki…
/D.Zehra,
ben de çok seviyorum gezilerden derlenmiş fotograflı postları..İnş gider görürsünüz o zaman bana hak vereceksiniz :)

/Gelibolu17,
evet Salman Dede yolu üzerinde burası da..Dağlık bölge ve manzarası harika :) Deniz de var ama 40km kadar uzak tabi :)

/GÖK-TÜRK,
İstanbula gideceğin zaman uğrama şansın var:) Hemen yolun üzerinde ..

/absalom,
Evliya pabucu belki :))

/Profösör,
Umarım bir gün görürsünüz Hocam..Manzarasına ve ortama bayılırsınız diye düşünüyorum:)

/Hendek Haber,
evet Hendek 'in çok güzel yerleri var bilirim..Bayrak Tepe de çok güzel düşünülmüş ve yapılmış bir yer tebrik etmek lazım Belediyenizi..Biz tşk ederiz ziyaretiniz için..
eda dedi ki…
pabucum, arasira sana gelmek isterim, fakat kolay olmuyor hatirlatayim dedim : takipciler listesindesin fakat etkinliklerin gorunmuyor nedense ??? ayrica etkili bir post hazirlamissin tesekurler !
Pabuç dedi ki…
/eda,
bu habere üzüldüm ,neden güncellemeler görünmüyor bilemiyorum:/ Umarım düzelir demekten başka da bir şey diyemiyorum..

Fotograflı postları beğenmene sevindim ,sağolasın :)
Servis dedi ki…
Değerli blog kullanıcısı sitenizdeki paylaşımlarınız çok begendik Ofis Mobilyaları olarak başarılarınızın devamını dileriz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Bir Öğretmenimizle Eğitim-Öğretim Üzerine Röportaj

Röportaj: Pabuç - Aslı Öğretmen
Sevgili blogger dostlarım; Bundan böyle bloğumuzda röportajlara da yer vereceğim.İlk konumuz toplum olarak geleceğimizin oluşmasında temel taşlarımızdan olan eğitim-öğretim kurumlarımız  ve sorunları. Ne yazık ki; eğitim sisteminin çarpıklığından doğan sorunlara temel çözümler getirilmez ise, geleceğimizin risk altında olduğunu söyleyebiliriz. Çocuklarımızın, kimlik, kişilik, kariyer sahibi olmalarını bunun yanında insanlık idealinde hizmet etmelerini esas alan müfredatların öğretim ve eğitim alanında reformların yapılması gerektiğine inanmaktayız. Bu reformlar  ancak zihniyet değişiminin yapılmasıyla gerçekleşebilecektir. Yaşadığımız şehirde, bir ilköğretim okulunda  öğretmenlik yapan bir öğretmenimizle, eğitime dair kısa bir söyleşi gerçekleştirme fırsatı yakaladık.  Fen Bilgisi öğretmenliği yapan "Aslı Öğretmen" bizim ricamızı kırmayarak söyleşi sonrularımızı blog okuyucularımız için bize içtenlikle cevaplandırdı. Bundan ötürü kendisine teşe…

Gözlerim Dalıyor

Gözlerim dalıyor içimde var olan uzaklara.... Noktasını koyamadığım cümlelerime ve ünlemi eksik olmayan düşüncelerime...
Gözlerim dalıyor, Yaşantım içinde bir tarafa ötelediğim Hayallerime..
Gözler dalınca bir tanıdığın gelir derler büyükler, Benim gözlerim dalıyor; beni ben yapan düşüncelerime,sevinçlerime,tebessümlerime..
Gelin ve hiç gitmeyin! Yaşadıklarımın yanında siz de hep yer alın; ötelediklerim,düşüncelerim,tebessümlerim,hayallerim... Beni ben yapan hislerim...


Teşekkürler Rabbim !..

En eski günlerden başlamayacağım bu sefer zira yaş artık tamamen kemale erdi sayılır eskilerden de iyice bi uzaklaştım...
Öyle :" Bir Kasım akşamı doğmuşum..." gibi tamamen klişe şeylere de başvurmayacağım söz!.

Eskiyi yad ettikçe içimi acıtan gerçekleri hatırlıyorum onun için herkesin sürekli dile getirdiği şeyi yapıp anın içinde yaşamaya çalışıyorum, zaten hayal kurmayı yıllar önce bırakmıştım: hayatın gerçekleriyle hayallerimin uyuşmadığını fark ettiğimde..

Çok güzel bir ailem oldu büyürken ve dünyada arayıp bulamayacağım denklikte de bir sevdiceğim ve canlarım...çok şükür ,hep şükür ,sonsuza kadar şükür...

Hayat işte öyle ya da böyle geçiyor herkese ayrı mekanlar ayrı ortamlar ayrı yardımcılar ayrı düşmanlar ayrı imtihan soruları verilmiş herkes bir telaşın içinde yaşayıp gidiyor..Felsefik şeyler yazmak istemiyorum tüm roman olmaya aday hayatlara saygımı sunuyorum buradan ....Yaşayın la yaşayın son nefesinize kadar doyasıya...Gülümseyin, kızın bağırın çağırın sonra pişma…