Ana içeriğe atla

Bu Günden İtibaren...

İnsan kitap alınca çocuk gibi sevinir mi? Sevinmez diyen beni görmeli ;)
Bu kitabı okumaya başlayacam (hatta bu postu girdikten hemen sonra okumaya başlayacam -en azından başlangıç yazısını felan okurum-) 
Kitap okurken farklı bir dünyaya giriş yapıyor gibi hissediyorum...Hadi bana iyi okumalar..Kitap güzelse tavsiye  ederim size ;)

Yorumlar

mit dedi ki…
İyi okumalar :) Eleştirilerinizi bekliyoruz efendim :)
đerkenαя dedi ki…
İyi okumalar canım :) yorumlarını bekliyorum.
Sıradan Bir Sazan dedi ki…
Keyifli okumalar, yorumlarınızı bekliyorum olacağım...
burcu dedi ki…
ben de merak ediyordum bu kitabı..okuduktan sonra yorumunu alalım papucum :)
SİHİRLİSEPET dedi ki…
yalnız değilsin bu konuda...kitap alınca ben de acayip seviniyorum...
Adsız dedi ki…
Ben okudum bu eseri..
İnsana gergef gergef işliyor
Altları çizile çizile okunuyor, her cümle,ayrı bir ok gibi bazen akla bazen kalbe isabet ediyor.
İyi okumalar şimdiden zannedersem bitirmeden dönmezsin bloğuna :)

zeynep
Anlayamazsin dedi ki…
selamun aleykum.

kitap okumayi seven,akilli biriyse neden sevinmesinki?hep soyluyorum ve soylecemde (insALLAH) kitap okumak cok guzel,insanin hayata bakisi degisiyor.tabi dogru kitaplari okuyorsaniz.benim senin dogru kitaplari okudugunu,kendinide okuyarak cok guzel yetistirdigini dusunuyorum.kitap kurtlarini seviyorum.her ne kadar burada kitapci bulamasamda:))

hey millet papuc kitap okurken,blogunu darmadagin edelim.cocuklar kaneppede ziplamak serbest:))

rahmana emanet ol.kitabi begenirsen kime ait oldugunu da yaziver.hayirli gunler diliyorum.
Saklı İnci dedi ki…
Kitabın hayırlı olsun ve okudukça hayırlara vesile olsun inşaallah canım :)
Sayfamda senin için bir ödül var,alırsan sevinirim :)
Selam ve dua ile..
pabuç dedi ki…
İYİ Kİ Bİ KİTAP OKUYACAM DEDİM ..DAHA KİTABIN KAPAĞINI BİLE AÇAMADIM BU NASIL Bİ GÜN EY ALLAH'IM ...HALBU Kİ O KADAR BÜYÜK Bİ SÖZDE SARFETMEMİŞTİM ;)

@mit,
benim kitapla ilgili iki kelimem olur...Güzel...Sıkıcı...:)) Umarım ''Güzel'' derim...

@derkenar,
teşekürler güzel yürek..

@Sıradan Bi Sazan,
teşekkürler en en en enteresan nicklı blogger(lerden biri ) ;)

@burcu,
tamam canım benim..So bir yıldır bloglarda önerilen kitapları alıyorum çok güzel bişey bu ..Kitap tanıtımı olan postları ayrı bir seviyorum..

@SİHİRLİSEPET,
bazen arkadaşlarıla gidiyorum içlerinden biri beni hayretle dinliyo ,aldığım kitap hakkında konuşurken ;)

@zeynep,
kitap okurken herşeyden uzaklaşmam mı lazım ;)

@Anlayamazsin,
Ktap kurdu değilim ama evet çok severim kitapları...

Bloğumun kapısı sana (ve meleklerine ) her daim açıktır ...Hattaben blogda yoksam bile ;)

Seni tembel kardeş ;) resmi bi zahmet tıklarsan yazarının da kim olduğunu net okursun :) Güzelse kitabı sana gönderirim :) İstersen tabi :)

@Saklı İnci,
amin...Teşekkürler en kısa zamanda yayınlayacam ödülü ...Bu arada beni sürekli takipeden (yaniyazılarımı okuyan ya hu )dostlar hazır olun ödül geliyoo ;)
murat dedi ki…
nazan bekiroğlunun kitabı imiş. bu yazarı merak ediyorum. kitabın yorumunu da merakla bekliyorum. tabi okuyub yaparsan... sen niye okumuyorsun dersen valla zamanım yok diyebilirim..
Antipatik Yazar dedi ki…
Papuç o bahsettiğin his; her yeni kitabı açarken bana da olur! Hep aldığıma ve okuduğuma pişman olmadım
pabuç dedi ki…
@murat,
ben yazarın adını ilk defa duyuyorum...Kitabı bir blogda tavsiye etmişlerdi ben de aldım ...Okumaya başladım güzele benziyor...Aslında sigara içecek kadar zaman ayrılsa kitaba,ayda bir kaç kitap okunabilir..:)

@Antipatik Yazar,
Bir kaç kitabı bitirirken sıkıldım itiraf edeyim hatta bir tanesini bitiremedim hala elimde süründürüyorum ...Kitap okumak çok güzel :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Bir Öğretmenimizle Eğitim-Öğretim Üzerine Röportaj

Röportaj: Pabuç - Aslı Öğretmen
Sevgili blogger dostlarım; Bundan böyle bloğumuzda röportajlara da yer vereceğim.İlk konumuz toplum olarak geleceğimizin oluşmasında temel taşlarımızdan olan eğitim-öğretim kurumlarımız  ve sorunları. Ne yazık ki; eğitim sisteminin çarpıklığından doğan sorunlara temel çözümler getirilmez ise, geleceğimizin risk altında olduğunu söyleyebiliriz. Çocuklarımızın, kimlik, kişilik, kariyer sahibi olmalarını bunun yanında insanlık idealinde hizmet etmelerini esas alan müfredatların öğretim ve eğitim alanında reformların yapılması gerektiğine inanmaktayız. Bu reformlar  ancak zihniyet değişiminin yapılmasıyla gerçekleşebilecektir. Yaşadığımız şehirde, bir ilköğretim okulunda  öğretmenlik yapan bir öğretmenimizle, eğitime dair kısa bir söyleşi gerçekleştirme fırsatı yakaladık.  Fen Bilgisi öğretmenliği yapan "Aslı Öğretmen" bizim ricamızı kırmayarak söyleşi sonrularımızı blog okuyucularımız için bize içtenlikle cevaplandırdı. Bundan ötürü kendisine teşe…

Gözlerim Dalıyor

Gözlerim dalıyor içimde var olan uzaklara.... Noktasını koyamadığım cümlelerime ve ünlemi eksik olmayan düşüncelerime...
Gözlerim dalıyor, Yaşantım içinde bir tarafa ötelediğim Hayallerime..
Gözler dalınca bir tanıdığın gelir derler büyükler, Benim gözlerim dalıyor; beni ben yapan düşüncelerime,sevinçlerime,tebessümlerime..
Gelin ve hiç gitmeyin! Yaşadıklarımın yanında siz de hep yer alın; ötelediklerim,düşüncelerim,tebessümlerim,hayallerim... Beni ben yapan hislerim...


Teşekkürler Rabbim !..

En eski günlerden başlamayacağım bu sefer zira yaş artık tamamen kemale erdi sayılır eskilerden de iyice bi uzaklaştım...
Öyle :" Bir Kasım akşamı doğmuşum..." gibi tamamen klişe şeylere de başvurmayacağım söz!.

Eskiyi yad ettikçe içimi acıtan gerçekleri hatırlıyorum onun için herkesin sürekli dile getirdiği şeyi yapıp anın içinde yaşamaya çalışıyorum, zaten hayal kurmayı yıllar önce bırakmıştım: hayatın gerçekleriyle hayallerimin uyuşmadığını fark ettiğimde..

Çok güzel bir ailem oldu büyürken ve dünyada arayıp bulamayacağım denklikte de bir sevdiceğim ve canlarım...çok şükür ,hep şükür ,sonsuza kadar şükür...

Hayat işte öyle ya da böyle geçiyor herkese ayrı mekanlar ayrı ortamlar ayrı yardımcılar ayrı düşmanlar ayrı imtihan soruları verilmiş herkes bir telaşın içinde yaşayıp gidiyor..Felsefik şeyler yazmak istemiyorum tüm roman olmaya aday hayatlara saygımı sunuyorum buradan ....Yaşayın la yaşayın son nefesinize kadar doyasıya...Gülümseyin, kızın bağırın çağırın sonra pişma…