5 Kasım 2009 Perşembe

yarını bilememenin korkusu, bu günü güzel yaşatıyor


  ve..hava güneşli kendime geldim ya hu:))Ben güneşi göremeyince hasta oluyorum(psikopata bağlıyorum:P)enerjim güneştenmidir nedir:))dışarısı soğuk ama olsun güneşim parlıyorya o da yeter:)
  Çoğu insan neşeli ya da mutlu olabilecek kadar çok sebep bulanları tuhaf karşılayabilir..Şimdi bununla ilgili bi korku itirafında bulunacam...Herzaman söylerim hayatımın bu anına kadar (ölüm gerçeği dışında) unutamadığım kadar acı anılarım olmadı çoooooooooooook şükür..ama yarın ne olur bilmediğim için bu anımı mutlu geçirmekten yanayım...Benimde başıma hiç ummadığım anlarda ummadığım şeyler gelebilir, onun korkusunu herzaman içimde yaşıyorum onun için yarın ne olur bilememenin soru işaretleri benim günümü daha olumlu geçirmem için doping oluyo:)Bu günümü arayacağım günlerin olabilir ihtimali,anımı kıymetli kılıyor...Ben de olumsuzluklar yaşıyorum herkes gibi ama üstünde fazla durmuyorum benden başkalarının yaşadığını sıkıntılarını gözlemleyip dinliyorum ve onların yerinde olsam kendi sıkıntımı arardım diye düşünüyorum bazen,onun için kesiyorum sesimi kırıyorum belimi oturuyorum oturduğum yerde:))
  İşte öyle güzel insanlar bu gün güneş var mutlu olmak için size güzel bi sebep:)Sağlıkla ve huzurla kalın...
Share:

7 yorum:

ismi lazım değil:) dedi ki...

50m ilerideki sola saptın sanırım artık:) günün afiyetle geçsin...iyi dileklerin için amin diyorum...kalbinin sahibine emanet olasın;)

mit dedi ki...

En güzeli... 2 günlük ömrümüzü oturup sıkılarak geçirecek halimiz yok ya yahu :) Allah dert keder vermesin cümlemize (Amin).

murat dedi ki...

bizim buralardada güneş açtı. kapalı havalar insanın içini bunaltıyor. güneş açtı, içim açıldı. ne diyelim doğru yazmışsın, anı yaşamak lazım ilerde halimiz nice ola...

siyah kelebek dedi ki...

Nedenir ki? eline sağlık kendime geldim yahu..güneş değil ama senin bu pozitif yazın beni kendime getrdi..

Adsız dedi ki...

merhaba
bu güneşli havada neden ben de mutlu olamıyorum acaba? kapalı havayı geri istiyorum:)

papuç dedi ki...

@ismi lazım değil:) Allah razı olsun canım...kendim için istediğim tüm güzelliklerin iki misli sizlere olsun inşaallah..

@mit,evt Allah sağlık sorunu vermesin ,hayat zaten güllük gülistanlık değil ki bir de biz kötüleştirelim değilmi :)

@murat,güneşi seviyorummmmm

@siyah kelebek, cnm ya bazen burda ciddi şeylerde yazıyorm ama karamsar yazılarla insanlarıda sıkmak hoş değil zaten hayatın her anında öyle ya da böyle olumsuzlukları görüyoruz en azından burda görmemezliğe gelelim:P:P

@özlem,nollurrr geri isteme kapalı havayııı...duan kabul olur yaaaa korkutma bizi:)

ŞANSLI dedi ki...

Özelliklede bu havalarda güneşin yeri dahada büyük.Bu gün güneş beni de çok mutlu etti.Allah bu günlerimizi aratmasın.