4 Kasım 2009 Çarşamba

adı yokve..Papuç boşlukta...
Havadan mıdır sudan mıdır ne hikmetse bi garip boşluk içindeyim sevinmiyorum, üzülmüyorum ,mutlu olamıyorum,heyecan duyamıyorum ,sinirlenemiyorum bile... Bu artı ve eksi arasında sıkışmak gibi bişey ama adı yok:)
Share:

13 yorum:

yesari dedi ki...

mevsimsel olduğunu söyleyeceklerdir kesin..inanmaaa...yediklerimize birşeyler katıyorlar..hiçbirşey hissetmeyelim artık diyee...

mit dedi ki...

Bende istiyorum ondan, ne katıyorlarsa artık yediklerimize. Bugün hissetmemeye feci derecede ihtiyacım var.

meraL dedi ki...

(: kardeşim Rabbim sizi feraha ulaştırsın..yesari kardeşim mevsimsel derler inanma demiş (: ama illaki mevsimin etkisi var malüm hazan.. hüzün..mevsimindeyiz, ama hissizleşmenizde şuanki dünyanın etkisi çok fazla (: eskiden küçük şeylerle mutlu olmayı ve küçük şeylere üzülebilmeyi yaşıyorduk ama yaşananlar hüznüde sevincide aldı bizden.. çok büyük şeyler yaşamalıyızki sevinelim yada üzülelim..maLesef..dua ile herdaim..

ismi lazım değil:) dedi ki...

50 metre ilerde soldaymış:) fazla uzak değilmiş yaa...daha ne duruyorsun:P rabim içine ferahlık ve selamet versin...bu da bazen iyi bişeydir endişe etme;)

essra dedi ki...

havadandır.ya da bazen bünye kendini 2 arada 1 dereye almak ister ondandır.

the ibrahim ortach dedi ki...

geçer.
çikolata ye... mümkünse çamfıstıklı ve ağır ağır.

papuç dedi ki...

@yesari,yediğimiz bir kuru ekmek ne olyorsa ondan mı oluyor diyorsun yani:P

@mit,bir tutam zencefil biraz karabiber az da ısrgan otunu 3 dakika kaynatıp bal katıp iç:)) iyi gelir heralde galiba sanursam:P

@meraL,bu durumun neyle alakası var bi fikrim yok ama kısa sürse iyi olur zira b durum hiççç hoşuma gitmedi bünyeme ağır geliyor:)

@ismi lazım değil:),teşekkürederim sağolsın güzel yorumun için..

@essra,bünyeninde işi hiç belli olmyor ya hu:)

@t.i.o ,önerinizi dikkate alacağım efendim sağolunuz...

mit dedi ki...

DBP... Dediklerini yaptım, artık hissetmiyorum. Ama ellerimi ve ayaklarımı da hissetmiyorum. Zehirledim galiba sanursam zannumca :))) (şaka tabii...)

zühre dedi ki...

araştır o an annenizinde durumu aynıdır bunlar genetiktir araştırdım öyle çıktı onun canı neye sıkıldıysa sen hissediyon bu anne ve kızı arasındakı dialogtur sen bi sor

İ.x.İ.r dedi ki...

debepee;yalnız değilsin.ayrıca sen güçlüsün.olumlusun.bacaklarını karnına cekip karanlıkta beklemektense gözlerini açıp ışığa ulaşabilirisin..kaç ay oldu.. az çok tanıştık..
İyi bak debepee..
Işık oralarda bir yerde!!

sevgilerimle..

ŞANSLI dedi ki...

Canım mutlaka hava değişimindendir.
Kendine iyi bak!
Sevgiler...

? dedi ki...

sanmam ne havadan nede yediginiz şeylerden..bildigim tek şey şuan arkadaşınızın düzelecegidir:)

bahar gelsin dedi ki...

ne bu kardeşim ya herkes keyifsiz ne yazan var ne okuyan benim ilk kışım olacak blogculukta böyle mi geçer kışlar blog aleminde