16 Ekim 2009 Cuma

Sevdim Sizi Ya Huu:)  Kendime''Bu dönemi sakin bişekilde atlatacaksın DBP'' telkinleri veriyorum ...Ve inanıyorumda çünkü mutluluklarım sıkıntılarımdan çok daha fazla.... Bişeyin bilinmesini istiyorum yazılarımı okuyanlar tarafından...Öncelikle blog açmama sebep olan o dünyalar güzeli insana teşekkürediyorum(onu çoooooooook seviyorum O da bunu biliyor zaten)Blogda yazmak yorumları okumak, diğer bloglara misafir olup onların duygu ve düşüncelerini okumak, bunlar benim için çok çok güzeldi...Sıkıntılı anlarımda hayatımda tebessüm oldunuz ,zaten gülümser halde gezinirken de kahkaha oldunuz...Farkında olmadan şu DBP'ye bir nevi dost oldunuz...Sağolun..
  Sakın ha bunu bir veda yazısı sanmayın kesinlikle öyle bişey yok...Şu an duygusal moddayım bari boş geçirmeyeyim diye yazdım bunları:)Nasılsa benden böyle  samimi itiraflar bir daha göremezsiniz:P:p .Zaten süslü laflar yazmayı da bilemiyorum...Mesela ben (erkek olsaydımda aynı olurdum heralde:D) birini seviyorsam öyle uğraşamam uzaktan süzülmekle felan ,seviyorsam ya da arkadaş olmak istiyorsam gider söylerim(şşş tmm bunu hemen yanlış anlamayın)zaten onun için de şiirle aram hiç iyi olmadı...seviyorum dedin mi iş bitmiştir ayrıca süslemeye gerek yok yani:)Odun gibi miyim? Yok değilim biliyorum eee bizim de bi sevenimiz var elbet ordan biliyoz:)))
  Konu sapmadan toparlayalım ,sözün özü şu;ben ki görmeden duymadan sevgiye felan filan inanmam amaaaaa sizleri çok sevdim(artık bunun adı sevgimi ,mutluluk mu ..bilmiyorum işte) ama hayatıma çok güzel renk kattınız  varolun emiii:) nokta...isimsaymıyorum reklam olmasın:P SİZ derken kimleri kasdettiğimi azçok tahmin edersiniz (siz varya siz cin gibisiniz kesin tahmin edersiniz:D)
  Hadi bakalım dağılabiliriz :) Sizleri ,Sizi sizden çok sevene emanet ediyorum...
Share:

17 yorum:

mit dedi ki...

Aman bir ara kapatıyosun sayfanı falan sandım. Korkuttun beni :)

Aynı şeyler bizler içinde geçerli sevgili DBP. Sen de yeri geldi güldürdün, yeri geldi düşündürdün, bizlere çok şey kattın. Sana bu sayfada misafir olmak ve sayfalarımızda seni yorumlarınla ağırlamak her zaman büyük keyiftir bizler için. Allah eksikliğini göstermesin. Nice yazılarda uzun yıllar boyu görüşmek üzere...

bahar gelsin dedi ki...

eğlencelisin vesselam eşim hiç ilgilenmez bu dlog işleriyle hafiften de dalga geçer ama bana yorum yazanlar arasında sen dikkatini çekmişsin(demek ki uzaktan uzağa yorumcularım ve ben takip ediliyoruz...hımmm)
devenin bale pabucu bu gün ne yazdı diye soruyor hep:))buralarda ol gitmediğine sevindim:))

ismi lazım değil:) dedi ki...

aman sakın kapama blogunu...zevkle takip ettiğim kişlerden bazıları bogunu kapattı, açıkçası üzücü...bide sen yapma bunu bana:)

o kişiler kimler acebaaa? :Pp

Onuncu Köyün Adamı dedi ki...

Teşekkür ederim. aynı görüşleri paylaştığım insanları gördükçe mutlu oluyorum.

devenin_bale_papucu dedi ki...

@mit ,beni burdan kovan olmadığı sürece sanırım blogdan ayrıl(a)mam:) Alıştım bu ortama...

@bahar gelsin, çok şaşırdım yorumuna blogda olmayan biri beni okuyorsa bu hoş bi durum:)

@ismi lazım değil:) tşk ederim canım...gidersem zaten bi veda mektubu yazarım sizlere:)

@Onun Köyün adamı ,teşekkürler...

İ.x.İ.r dedi ki...

Nasıl böyle olabiliyorsun can,Allah bozmasın:)

devenin_bale_papucu dedi ki...

@i.x.i.r ben de herkes gibiyim sıkıntıları ve mutlulukları olan...sadece hayatı olduğu gibi kabul ediyorum ne zaman başıma kötü bişey geleceğini bilemem onun için anımı gzel yaşamalıyım diye düşünüyorum sadece...ve insnaları seviyorum onları hayalkırıklıkları yaşatabileceklerini kabullenerek seviyorum:) sizi de çok seviyorum mesela:)

victor van dort dedi ki...

tam yeni izleyici olup bu yazınızı okudum. dedim sonuna yetişmişiz tüh. neyse ki öyle değilmiş:)

devenin_bale_papucu dedi ki...

@v.v.d hoşgeldin blog dünyama:)

İ.x.İ.r dedi ki...

Biz,en azından ben hayal kırıklığı yaşatmam.. (yani öyle umuyorum)..
seviyorum d.b.p seni.

devenin_bale_papucu dedi ki...

tşk canım:) sevgiler karşılıklı

NoEngel dedi ki...

Ben tam tahmın edemedim.Acaba kımden bahsediyorsunuz.Şu pc başında her kelimesinde samimi duyguları yansıtan yazıyı okuyan adamı kastetmişsiniz sanırım.O da diyor ki sizler hayatımı renklendiren , ne zaman yalnız kalsam yorumlarıyla,güzel duygularıyla hep yanımda olan, şu siyah-beyaz dünyada tek belirgin renk olarak blog kardeşliğindenizden çok mutluyum diyor. ( umarım anlatabildim) Sevgiyle, sağlıcakla kalın..

devenin_bale_papucu dedi ki...

@NoEngel,Allah razı olsun bizde sevgi ve saygı karşılıklı efendim :)sağolun varolun...Sizin gibi güzel insanların varlığı varlığımıza armağandır:)

Davudi dedi ki...

Biz(çoğunluğun sesi oluyorum) de seni seviyoruz D.B.P. Seviyorsam ya da arkadaş olmak istiyorsam gidip söylerim demişsin ya en güzeli o zaten. Ama ben sittin sene de geçse söyleyemem...

devenin_bale_papucu dedi ki...

@davudi teşekküederim...sevdiğin kadar sevilirsin ben buna inanıyorum onun için yazdığınız her güzelsözde samimi olduğunuzu biliyorum varolun inş

Ayrıca sevdiğimizi söylemeliyiz yarın çok geç olabilir:) sittin sene beklersek herşeyi içimizde yaşamak zorunda kalabiliriz...sevgiler saygılar

Zeugma dedi ki...

ben de aynı duygularla başladım yazmaya ve şu an yine seninle aynı fikirdeyim.
Gerçek hayattan farkı yok blog arkadaşlığının.
Hatta gerçek hayattan daha iyi tanıyabiliyor insan birbirini burada. Duygu ve düşüncelerini sürekli yazıya döküyor insan çünkü.
Yeri gelmişken DBP'nin çok sevdiğim bir blogger arkadaşım olduğunu da ekleyeyim:)
Sevgilerimle..

devenin_bale_papucu dedi ki...

@Zeugma saüolasın sevgiler saygılar hep böyle karşılıklı olsa ...Burdaki dostluklarda farklı bi duygu...görmeden duymadan :)ama samimi duygular...sevgiyle kalın ben de kalbinde güzellik olan herkesi çok seviyorum ..insan sevgiyle büyür ne de olsa...