9 Ekim 2009 Cuma

Ki ben çok fazla hayali olan biri değilimdir:))

  Antartikada yaşam var mı? bilmiyorum ki vardır az da olsa heralde :) Ben Antartika da 1 ay geçirmek isterdim(3. günde Hakkın rahmetine ulaşmadan tabi)Herkesden herşeyden uzak biyer bi sen varsın Bir de Seni Senden çok seven VAREDEN...(tamam kutup ayıları ve penguenleri...v.b hayvanları saymıyorum çünkü onlardan da uzaktayım hayalimde)İşte o zaman Hanya'yı Konya'yı görürdüm...Herşey var dünya da ama seninle hiç bişey yok yapayalnızsın hayatta...senin sandığın hiç bişey seninle değil, güvenebileceğin hiç kimsen yok O'ndan başka...Önyargıların, menfaatlerin,bitmek bilmeyen işlerin,içine sıkıntı yaptığın dertlerin,almakla bitiremediğin eşyaların,yarının daha iyi olsun diye zamanını ve bedenini feda ettiğin işin...yok yok yok hiç biri yok...Hayatta etrafın ne kadar kalabalık olursa olsun sonunda olacağı olan şey TEK BAŞINALIĞIN ve sen....
 1 ay orda kalsam uff be bir daha bişeyden şikayet edermiydim:) Süper bişey olurdu(hoş bunun hayali bile insanı donduruyor ama güzel bi hayal benim için) Sadece beyaz ve mavi.Herşeyden uzakta herşeyi çok daha iyi düşünüp çok daha net anlayabilirdim ...şükredecek ne çok şey verilmiş bana onu daha iyi düşünebilirdim...DAha çok korkardım ölümden daha az hayıflanırdım hayattan..Güzel bişey olurdu ya ...Hayalim hoşuma gitti :)Meğer ben de ne hayalperestmişim :P Nede olsa insanın sınızsız özgür olduğu tek yer düşünce dünyası (şükür ki oraya karışan yok)
  SEvginin en hasıyla kalın ....

Not: Hayalimin resmini buldum şimdi kendisini gerçekleştirmek kaldı..Bakın resimdeki benim O nokta gibi görünen :)))

Share:

4 yorum:

bi dost dedi ki...

ben yine başlığa koptum:D hayal de güzeldi, resim süper:)

ŞANSLI dedi ki...

Canım bende gelebilirmiyim?bittim ben bu resme!
Hayallerinin gerçekleşmesi dileğiyle!
Sevgiyle kal...

mit dedi ki...

Bir gün olur da hayalini gerçekleştirme fırsatı bulursan dikkat et de ramazan ayına denk gelmesin. 6 ay gündüz 6 ay gece orada ne de olsa. Aman haa! :)

devenin_bale_papucu dedi ki...

@bi dost ,tşk canum

@ŞANSLI tabiki başım üstünde yerin var yeterki ben gidebileyim seve seve gideriz beraber:)

@mit bu da anca senin aklına gelirdi :) dost dediğin böyle olur işte yanlış yapmadan seni uyarır:) sağolasın varolasın savaşçının yorgunu:)