14 Ekim 2009 Çarşamba

DBP'ye Hatırlatma


      Yaptıkların yapmadıkların,söylediklerin ya da söylemen gerekirken söylemediklerin,aldıkların almadıkların,sevdiklerin sevmediklerin,zamanını nerelerde harcadığın,sohbetlerinin içeriği,insanlara bakışın,yaptığın iyilikler ve kötülükler,ibadetlerin,yediklerin yedirdiklerin,giydiklerin yardım edip giydirdiklerin,gülmelerin ağlamaların,sinirlenmelerin merhametle bakışların...v.b.sıralamaya kalksan ömrün yetmeyeceği kadar çok nimetlerden dolayı.... icraate geçmemiş düşüncelerin dışında herşey için hesap vereceksin DBP
Share:

8 yorum:

İ.x.İ.r dedi ki...

Sadece DBP'ye mi?

devenin_bale_papucu dedi ki...

canım ..öncelikle kendime hatırlatmam bu, herkese olamazki haddime değil...sevgiler

İ.x.İ.r dedi ki...

sen kendinle konuşuyorsan,bi sorsana kendine ben de geleyim mi?burası çok güzel dbp,huzurlu ortam..kendinle bi de benle konuşsan hani=)

sevgiler benden..

devenin_bale_papucu dedi ki...

insanı ayakta tutan nedir??? tek cevabı var bunun..ama yazmayacam:)

ayrıca sneinle de konuşmak kendimle konuşmaktan güzel olabilir neden mi?kendi kendime konuşarak anca deli olabilirim ama seninle konuşurken dost bulabilirim:)Sağlıcakla kal...

bahar gelsin dedi ki...

kızım sana söylüyorum gelinim sen anla
nefsimle beraber dinle diyorsun sağol kardaş:))

şirinem dedi ki...

Herşeye herkese karşı sorulması gereken çok güzel sorular bunlar. güzel paylaşımın için teşekkürler

siyah kelebek dedi ki...

Bu bizi bize hatırlatan soruları,hergün soruyoruz aslında kendimize..Ama mutlaka bir şey olması gerekiyor..Durup dururken hatırlanmıyo işte..Ama bak bir şey oldu sen bize hatırlattın. çok teşekkürler.. Bu arada DBP başlığı sanki bir siyasi parti ismi gibi olmuş.. :))

devenin_bale_papucu dedi ki...

@bahar gelsin,biraz öylemi oldu ne:))

@şirinem,teşekkürederim sağolasın

@siyah kelebek,yok ya benden siyasset hatırlatan bişey bile olmaz benimki tmbellik işte Devenin Bale Papucu yazmamak için kısattım:)