13 Ağustos 2009 Perşembe

Hep güleceğim...

   Tv de Belgesel,Sinema ve haber programı izlemeyi severim ara da izlediğim dizilerde yok değil ama diziden kastım kesinlikle o dnyanın en gzel dizileriymiş gibi sunulan genelde ahlaksızlığın reklamı yapılan şey:P lerden bahsetmiyorum..dizi deyince bellidir benim  izlediğim(kurtlar vadisi mesela:P bu diziyi de  muro ilk çıktığında takip ettim itiraf edeyim)  genelde komedi ve polisiye...Bunlardan bir kaçı varki bunların tekrarlarını bile izlerim ..dizi deyince aklıma önce bunlar geliyo..Hem konuları hem oyuncuları herbişeyi güzel diziler..Aklıma geldi yazayım dedim bakalım sizler de hatırlayacakmısınız bu güzel dizileri(bazı bölümlerini kahkahalarla izlemiştim her birinin de)
   SEvgiyle ve huzurla kalın (güp)güzel insanlar...

Share:

7 yorum:

sihirlisepet dedi ki...

Ekmek Teknesini hatırlıyorum.ama diğerlerini hatırlayamadım.gerçekten eski ''aile'' dizileri ne kadar da güzeldi...

mit dedi ki...

7 Numara :) Çok severdim o diziyi. Hele Türk filmi çektikleri bir bölüm vardı ki gözlerimden yaşlar gele gele izlemiştim o bölümü :) Galibaaa sanursam zannumcaaa hala kullandığım ve bir trlü kurtulamadığım bir ağız alışkanlığıdır bende.

Onunla birlikte "Ayrılsak da beraberiz" dizisini de izlerdim. Ama TRT'deki bölümlerini. Cıvıtmadan önceki halini yani...

devenin_bale_papucu dedi ki...

@sihirlisepet dizilirin biri yedi numara trt de 2003 de yayınlanıyordu diğeri de emret komutanım fox da yayınlanıyor..

@mit ,ayrılsakta beraberizi de izliyordum evet...ya dizinin repliğinden olan o meşhur lafı unutmamışsın helal..galiba sanursam zannumca:)))Emret komutanım da çok güzel bazen tekrarı oluyo izlemeni tavsiye ederim..özellikle bi assubay var akıllara zaraf saflıkta:))

Adsız dedi ki...

7 numara en çok sevdiğim dizidir. Nasıl unuturum gülmek için bire bir dizi. oyuncuları zaten süper.

siyah kelebek dedi ki...

Eski diziler gibisi yok ya İkinci bahar vardı mesela çok güzel bir diziydi..Bİr istanbul masalını çok seviştim.. haziran gecesi kalbimde unutulmaz yeri vardır.. asmalı konak mesela..bizim evin halleri bana çok huzur veren bir disiydi..Vurdulu kırdılı film ve dizileri sevemedim hiç bir zaman ama böyle aşk ve aile kavramı anlatan dizileri çok severim tabi oyuncular ve konu çok önemli..Mesela bu ara bir dizi var unutlumaz..Konu çok güzel ama kast berbat oyuncuları hiç sevmedim işte böyle:)

TheTurk dedi ki...

Selamlar..
Bilhassa "7 Numara"yı unutmak mümkün mü? Ne kadar sempatik, ne kadar bizden, ne kadar saftı.. Çok istedim devam etmesini, TRT'yi mail bombardımanına tuttum ama olmadı. Tadında bıraktılar belki de.. Aynı ekip çeşitli çalışmalar yaptı yine, ama o ahenk tutmadı..

Adsız dedi ki...

ben buna yorum yazdim mi?7 numara en sevdigim dizilerden,hala tvye koysalar izlerim.ama alttan alttanda darvinizmi anlatiyolardi.ozelliklede armagan karakteri pek merakliydi:D