5 Temmuz 2009 Pazar

mutlu olmak için sebep bulurum ama deli değilim:))

  ''küçük şeylerle mutlu olurum''...ben bu lafı hiç sevmiyorum..Birşey beni mutlu ediyorsa bu kesinlikle KÜÇÜK olarak nitelendirilemez kanısındayım...Biri size (o özel denilen günlerin dışında)herangi bişey alıyorsa ki bu çiçek olabilir,kalem olabilir,kitap olabilir ya ne bilim bi fincan kahve olabilir...v.b size değer verdiği için yapıyordur bunu onun aklında olduğunuz için yapıyordur bunu ,bu da küçük bişey değildir bence..Sanırım ne demek istediğimi anladınız..
   Biri bana şu sanal ortamda bile ''şu an beni dinlemiş olman bile,beni inanılmaz mutlu etti''diyorsa bu benim için özel bişeydir..Şimdi diceksiniz ki vermiş olduğun örnek saçmaydı burda kime ne kadar inanabilirsin DBP..ben inanıyorum ki(uzun süre sohbetlerden sonra bu kanıya varılıyor)insanlar kendilerini bi şekilde belli eder...Birinin sıkıntısını dinlemek en azından bu şekilde o süre için bile rahatlamasını sağlamak ya da mutlu anında mutluluğunu paylaşmak sizi de mutlu etmez mi? Yoksa ortamın tek arızası ben miyim:)Bura da yazmaya başladığım sanırım 3 -4 ay oldu yazılarını okuduğum hatta yorumlarını bile takip etttiğim kişiler var burada,onların yazılarını okumak beni mutlu ediyor eee o zaman bu kişiler ''küçük şeyle mutlu olmak mıdır''hayııııırrr değil benim için:))tamam galiba ortamın tek arızası benim:))Sevgili zeugma nın bi yorumundan aklıma geldi benim için mutluluğun küçüğü büyüğü olmadığı..
   tememmm:) sustummm ama burda olmak da hayatta olmak gibi çok güzel..Sağlıcakla ve gerçek sevgiyle kalın güzel ülkemin güp(:D)güzel insanlarıı:)
Share:

8 yorum:

bi dost dedi ki...

ben de bişeylere çok sevinince falan, abim beni aşağılamak için bu lafı söyler, "küçük dünyanda küçük şeylerle mutlu ol sen.." daha güzel bişeydir bu halbuki ama anlamıyo işte uyuz :D

geçen gün baktım, friendfeedde bi blogcu böyle sıkıntılı bişeyler yazmıştı.. özel mesaj atıp moralin mi bozuk diye sordum, evet dedi, tam anlatamadı ne olduğnu ama yine de mutlu olmuş.. sormana çok sevindim dedi. ben ondan daha çok sevindim bunu duyunca:) birbirimize dua etme sözü verdik sonra.. bu kadar, güzeldi yani:))

devenin_bale_papucu dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
NurullahAslan dedi ki...

Mutlu olabiliyorsan Allah lûtfediyorsa şükret kardeşim vesilesinin küçüğü büyüğü olurmu:)Allah dünya ve ahiret mutluluğunu içenler zümresine ilhak eylesin inşallah..

devenin_bale_papucu dedi ki...

tşk @KONHAF Nurullah:)) sağol var ol

mit dedi ki...

Seviyoruz seni ve yazılarını "ortamın tek arızası" :) Küçük büyük ne kadar seni mutlu eden şey varsa seni bulsun. Hep mutlu olasın inşallah...

devenin_bale_papucu dedi ki...

@mit , bak işte ben senin bu yorumunu okuyuncada sevindirik oldum:) sağolasın

? dedi ki...

ortam bensiz olurmu şu ortama bakın ya muhabbet kokuyor blogumdan hissettim bunu:)kambersiz dügün olmaz dedim attım kendimi:)çay kahve kramı olmasa da burdaki doslar arasında olmak herşeyden güzel yahu:)DBP yazın o kadar içten olmuşki sen ve senin gibiler olduktan sonra bu dünya güzelleşecek kanısındayım..yüreyin kadar sevenlerin çok olsun:)

devenin_bale_papucu dedi ki...

:) kahvemiz yok ama hatırı var ..tabiki kanbersiz olmazzzz..sizde herzaman aramızda kalın inş ..sağlıcakla ve huzurla kalın
inş