4 Haziran 2009 Perşembe

REKLAMLAR

  CUMA akşamları ÜLKE TV de Meksika Sınırı adlı programı kaçırmamaya çalışıyorum sizlere de tavsiye ederim 3 kafadar sanatseverin programı..çok güzel bir sunum insan vaktin nasıl geçtiğini anlamıyor..
  Yine ÜLKE TV de(sevgili kanalım :)) her gece SIRA DIŞI adlı programada bi göz atmanızı yiine yine yine tavsiye ederimm ediyorum da:)
   TRT 1 de Pusula programı gaaaayet güzel zaten söylememe gerek yok..Ayrıca TRT nin komedi dizileri de gayet iyi olmaya başladı(özellikle Zoraki Başkan çok iyi)
  Haftasonları Komedi Dükkanı zaten benim vazgeçilmezlerimden..
  Engin Noyan'ın Kapılar ve Köprüler(perşembe günleri 21:15) Hilal Tv de muhteşemmm bir programm(tabiki benim gibi düşünmeyenlerde vardır o kanalları hiç açmayanlarda vardır bir kere bile olsa izlemenizi tavsiye ediyorum hiç bişey kaybetmezsiniz emin olun )
 Şimdilik benim tv deki top 5 listem budur :))
Share:

5 yorum:

KONHAF dedi ki...

Ülke Tv yi sevmemek mümkün mü:) Programları,çizgisi,kültürel akışı kesinlikle örnek olmalı... Meksika sınırını izlerken eziliyorum biraz ne kadar boş olduğumu anlıyorum:( Sıradışı sıradışı bi program ara ara bakarım.. Güzel programları takip ediyorsun tebrik ederim...

devenin_bale_papucu dedi ki...

Ülke Tv de program yapan kişiler bana çok samimi geliyor onun için takıldım kaldım o kanala..Bizden birileri onlar ,konuşlarıyla dialogları da çok samimi seviyeli saygılı..
yorumunuz için teşekkürler..

uYusUK PasA dedi ki...

sıradışı gercekten cook güzel bi program..
burdan tebrik edeyim belki görürler

devenin_bale_papucu dedi ki...

eğer benim blogdan sizin tebriğinizi okuyorlarsa programı hazırlayanlar benim mutluluktan uçmam lazım:) yorum için tşk

uYusUK PasA dedi ki...

rica ederimm