17 Haziran 2009 Çarşamba

Gidişatı hiççç beğenmiyorum :))

  Haberleri izlemek hiç istemiyorum bu hayattan boşvermişlik değil ..bu gün bi haberlere bakayım dedim ''organ mafyasından 16 kişi yakalandı'' diye bi cümleyle karşılaştım  ve devamını hiç dinleme gereği duymadım..Bi insanın sinirlenmesi için 5 dakika haberler izlemesi yeterli bence..
  Bazen diyorumki biz ne biçim insanlarla(ki bn onlara insan fotokopisi diyorum)aynı dünyayı paylaşıyoruz-üstüne üslük aynı ülkede yaşıyoruz-nasıl oluyor yaaa diyorum sonrada kal geliyo eee çünkü nasılını aklım almıyo ..konuda geçtiği için aynı fotokopilerden bahsedecem,insanları bi şekilde kaçırıp ya da para vererek organlarını almak çalmak bu nasıl zihniyet bu nasıl bi kötülük..şimdi diceksiniz ki dünyada ne kötüler var sen de  DBP  abartma...  tabiki vardır sınırsız kötüler kötülükler,sanırım bnim sınırlı aklım hiç bir zaman kötülüğün bu yüksek boyutunu anlayamayacak bir insanın bu kadar(tüm kötülükleri katıyorum konuya)olmasını anlamak istemiyorum ,bazen'' amannnn beee bu dünyada yaşanmaz'' diyorum bunun kendi yaşantımla alakası yok ,tamamen bu başını almış giden pislik,adaletsizlik ve kötülük dolu zamandan dolayı bu isyanım..
  Öyle hayalperest pembe gözlükle hayatı izleyen biri değilim sürekli şikayet eden bi tip hiç değilim(en azından kendi yaşantımla ilgili konularda) ama bu (toplum olarak, insan ırkı olarak)gidişatımızı hiçç beğenmiyorum:)) Bu kimsenin umrumda değildir...Bildiği bişey varsa(ki aranızda bilen kişi varsa beni düzeltsin)kıyamet denen olayı biz insanlar kendi ellerimizle koparacaz ondan hiççççç şüphem yok...Bize emanet olarak verilen herşeyiiiiiii yok ediyoruz ve gün geçtikçe bu gidişe hız veriyoruz (belkide 6.vitese geçtik bilemiyorum)Önce sevgiyi yokettik, arkasından merhameti öldürdük ve gerisi gelmeye başladı artık dünyanın büyükleri kanla beslenen vampirler oldu ve bizi galiba vampirler idare etmeye başladıı...Allahımmm aklımı koru en iyisi saf ayağına yatıp hiç düşünmemek.Ben de Seda sayanla sabahları coşayım,öğleden sonraları da Esra  Ceyhanla takılayım offf ....Sus DBP sus  hadi git uyuuuuu..
  Allahım , aklı selim insanları koru zira sayıları azalmaya başladıı....
Share:

4 yorum:

mit dedi ki...

Şimdiiii... nerden başlasam? Bu yazınızı okuyunca bir önceki yazınıza yazdığım "yalnız olmadığımı bilmek güzel" yorumunu tekrar yapasım geldi. Hayır, ben bu dünyada bu tip düşüncelere sahip sonuncu insanlardan biri olduğumu düşünmeye başlamıştım son birkaç yıldır ama sayenizde görüyorum ki değilim. Bunu hem sizin yazılarınızda hem de gelen yorumlarda görüyorum ve inanın çok seviniyorum. Böylesine önemli konulara değindiğiniz için teşekkürler

devenin_bale_papucu dedi ki...

Böyle düşünen kişilerin varlığından bn eminim :) ama birbirleriyle karşılaşmaları nadir oluyor o kadar:)
Blog yazıları çok iyi oluyo insanın kendi gibi düşünen(yaşayan demiyorum) insanlarla karşılaşması açısından..
Bir de şunu söylemek istiyorum inşaallah düşündüğü gibi yaşayanlardanızdır hepimiz..
yorum için teşekkürler sağolun varolun
dip not: Yanlız değilizz hiç birimiz:))

İbrahim Ortaç dedi ki...

amin diyorum... başkaca bişi de demiyorum. (seni okumayı sevdiğimi söylemekten başkaca)

devenin_bale_papucu dedi ki...

parantez içi yazınız beni şaşırttı...ok teşekkür ederimm sağolun var olun ...Sağlıcakla kalın inşaallah