25 Haziran 2009 Perşembe

bir gün gelecek o kasklar sizi koruyamayacak...

EY GÜZEL ALLAHIM !! KORKU İNSANI NE HALLERE DÜŞÜRÜYOR...BuNCA İNSANI ÖLDÜRMENİN HESABINI VERECEĞİNİZİ DE DÜŞÜNSENİZ KENDİ GÖLGENİZDEN VE KALP SESİNİZDEN DE KORKMANIZ GEREKTİĞİNİ BİLİRDİNİZ...ÇÜNKÜ SİZİN YERİNİZE ONLAR KONUŞACAK AHİRETTE..
Share:

7 yorum:

İbrahim Ortaç dedi ki...

karanlık gecelerin vardır elbet sabahı...(kutlarım)

KONHAF dedi ki...

Küçücük çocukta ne arıyorda c4 ler dinamitler falanmı arıyor acaba diyecem ama taşıyamaz ki.. Canım ya nasılda ellerini kaldırmış:) Senai demirci konferansında sürekli dillendirir:
Kadın ve elinde taş bulunan çocuğu tankın karşısına geçmiş duruyorlar.. Tank hem top namlusunu hemde makineli silahını kadına ve çocuğuna yöneltmiş ama tankın içinde ki asker tir tir titriyor! çocuk ve annesi ise gayet kararlı!..
Çünkü Allah onlarla beraber.. Zalimler için kabarsın cehennem!..

devenin_bale_papucu dedi ki...

@İbrahim Ortaç dediğiniz söze can-ı gönülden katılıyorum çünkü Allah hiç birşeyi boşu boşuna vermez insanoğluna ve bunca çekilen acıların mukafatını muhakkak görecez şu an eziyette olan insanlar ama bir de şu var ki inşaallah bu insanlık dramları yaşanırken biz insanlar(izleyici konumundaki)bize düşen görevlerimizi yapabiliyor muyuz?
Sağlıcakla ve sevgiyle kalın...

@KONHAF, Onlar o bebelerde kaybolan merhamet duygularını da arıyor olabilirler bilemeyecem olmadı kaybolan insanlıklarını arıyorda olabilirler..Bombaları bilemeyecem ama inşaallah kaybettikleri insanlıklarını bulmada vesile olur bu melek yüzlü bebeler..Sağlıcakla ve Sevgiyle kal..

mit dedi ki...

Elimizden hiç birşey gelmeyip sadece seyirci kalıyoruz ya... ben ona yanıyorum.

devenin_bale_papucu dedi ki...

Mslümanın en büyük silahı DUAsıdr unutma ,bol bol dua edecezz..izleyici olmayacaz inş. Dualarızla destek olacaz kardeşlerimize

Adsız dedi ki...

bunada maydanoz olmam lazim.gecenlerde hani abde deki musluman birinin amerkan askerini taradiginda,abdnin saygiya,sevgiye,hosgoruye,sempatiye deger cikolata baskani obama ,o musluman kardesimiz icin iki cihandada cezasini cekecegini soylemisti.Bizim cukulat baskan acaba neden irakta,afganistanda katliam yapan askerler icin,katliam emrini veren firavunlar icin ,acaba aklina neden iki cihan gelmemis,ve masum sivillerin hakki savunulmamis,onlara neden sahip cikilmamis?muslumanlar hakli olduklari halde birilerini oldurunce akillarina gelen ahiret yurdu neden gelmiyor?

cumleleri toparlayamiyorum,biraz dikkat eksikligi vardir bende:))anlatmak istedigimi anliycaginizi umuyorum.

papuç dedi ki...

@Anlayamazsin, kim ne derse desin istedikleri kadar dialog kurmaya çalışsınlar dünya da müslümanların dostu yok onların içinde..(iman edenlerini demiyorum) onun için o konuşan çikolata rengi başkanlar asla dürüst olamazlar işleri sadece şirin gözükmek...yoksa adaletleride insanlıklarıda fasa fiso..bu kadar basit...iyi oynuyorlar bizde iyi oyuna geliyoruz ...sevgilerle canım..