17 Ekim 2012 Çarşamba

İlk Kitaplarımız

Örnek olarak bu kitabı seçtim çünkü önce ben okudum bu kitabı:)
Kitap kampanyamızı hatırlıyorsunuz değil mi ? Unutanlar şuraya bir bakı versin lütfen.Kampanya hala devam ediyor ta ki kütüphanemiz oluşana kadar da devam edecek.Kitapların çoğu geldikten sonra bloga post girecektim ama dün okula gidip ilk gelen kitap kolisini görünce vazgeçtim beklemekten.Çünkü Fatih Aker'in gönderdiği kitapları görünce tek başına post olmalı bu kitaplar dedim :) Tahminimce (sormamıştım kaç kitap diye okul çalışanlarına) 15-20 kitap göndermiştir diye düşünüyordum ama Fatih sağolsun 70 güzel kitap göndermiş.Ve hepsi de bir birinden değerli kitaplar.Çocukların yaş gurubuna uygun, çoğu dünya klasikleri kitaplar.Yetmemiş bir de (sağ olsun) dersler için yardımcı kitaplar göndermiş.Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.Kitap kampanyasını başlattığımızın 3.günü kitapları gönderdi sağ olsun...Aynı ilgiyi desteği sizlerden de bekliyoruz.Kitap sözü verenler aklımdasınız unutmayın :)
Share:

4 yorum:

Fatih Aker dedi ki...


Allah razı olsun Pabuç, böyle bir imkan sağladın bize.. Asıl iş sende, o kadar uğraştın, organize ettin, bizi şevklendirdin. Ama hepsinden önce, için dışın bir oldun kendine güvendirdin.

Güle seve okusunlar inşaallah. :)
Selametle..

Pabuc dedi ki...

Güven kelimesinin benim de ismimle anılması onurdur benim için,şükür sebebidir...

Teşekkürler inanın çok faydalı olacak gönderilen kitaplar..Çünkü örnek okul olarak hazırlanıyor okul ,gece gündüz çalıştıklarını biliyorum her şeyin güzel olması için..Kitaplarınızda okulumuzun en güzel süsü olacak en güzel köşesinde..

elif dedi ki...

öncelikle Fatih beye saygılarımı gönderiyorum...papucum cnm unutmadım ilk fırsatta kitapları göndercem canım:) çok öpüyorum sevgiler güzel insan

Pabuc dedi ki...

Teşekkürler adaş biliyorum cnım ..sen ve dom dom söz verdiniz merakla bekliyorum kitapları :)