4 Haziran 2010 Cuma

israili Boykot Edelim!!

Lütfen onların sigarasını içerken , onların hamburgerini yerken, onların içeceğini yudumlarken kınamayalım yapılan zulümleri!!! Lütfen artık duyarlı olalım, almayalım bu ürünleri kurşun paralarını vermeyelim onlara..!!
Share:

4 yorum:

mutluysamnehos dedi ki...

çok haklısın pabuç. yalnız şöyle bir durum var, insanlar çabuk unutuyo maalesef. bugün boykot olsun diye almadıkları coca-cola larını iki haftaya kalmadan alan insanlar çok. bunu şuna benzetiyorum. birisi darbe alıyo ve sonra sen onun yaralarını sarıyorsun toparlanana kadar, saldırıya geçince gene boykot sonra tekrar yara sarma eylemi.. bu döngü böyle sürüp gidiyor maalesef..

pabuç dedi ki...

Düşman nefretini hiç unutmuyor biz alışverişlerimizde boykotu ne çabuk unutuyoruz ...Şuncacık bir şeyi bile tam olarak yapamıyoruz..Ve biz şunacık şeyleri bile dikkate alıp sürekli olamadığımız için şmdi bu hallerdeyiz...!! İnaAllah çabuk bıkanlardan olmayız..

Antipatik Yazar dedi ki...

Papuççuğum bu markaları ve ürünleri almamaya özen göstermek değil. Kesin ve kararlı biçimde almamak gerekir!!!

pabuç dedi ki...

@Antipatik Yazar,
Papuççun derken !! Allahım yaa :)

evet doğru diyorsun kararlı olmak lazım..hala ''ama o kola daha güzeeeelll'' diye içmeye devam etmesin millet..kola içmezseniz ölmezsiniz ama içerseniz öldürenlere yardım edersiniz..!!