3 Haziran 2010 Perşembe

Cuma Duamız..!!!

Sanalda dua olur mu olmaz mı hiç bir fikrim yok...!! Bildiğim bir gerçek var ki o da; bu ortamda da çok güzel yürekler var...Temennim odur ki dualarımı okuyan güzel yürekli insanların sayesinde benimde naçizane dualarım kabul olunan dualar içinde yer alsın.

Kaybetmenin acısını ve hayatın en acı gerçeğini bu hafta yeniden tattık, tüm akrabalarımla ( ayrıntıya girmek istemiyorum) ve onun için bu hafta Cuma duamıza katılan tüm dostların ölmüşleri için dua edelim istedim...Şehitlerimiz var bu hafta içinde ,onları listemize lider ederek dua edelim inşaAllah...!!

Rabbim! Aczimizle ,hatalarımızla ,günahlarımızla yine huzurundayız..Sana olan sevgimiz ve Efendimize olan bağlılığımızdan başka hiç bir değerimiz yok..Bizi kapına kabul ettiğin için şükürler olsun...Senden başka kapılarda rezil etmediğin için şükürler olsun...SEN bizi anmasan biz dua için el kaldıramayız binlerce şükür SANA Rabbim..!!

Senin huzuruna şehit kardeşlerimizi gönderdik SEN onlardan razı ol Rabbim...!! Onlar vatanlarını uğruna canlarını feda ettiler, onlar zulüm altındaki kardeşlerine yardım etmek için çıktıkları yolda canlarından oldular.Onlar insanlar huzur bulsun diye canlarını feda edebilecek kadar cesur insanlardı.Onlar bu uğurda ölümü seve seve göze almış kullardı...Onlar şehadet şerbeti içmeyi kalplerine yazmış ruhlardı...Tüm şehit kardeşlerimizi Efendimize  komşu eyle Ya Rabbi..!!Bizden önce ahirete göçmüş (Asıl yurdunu görmüş) nice akrabalarımız ,sevdiklerimiz ve din kardeşlerimiz var..Sen onların tüm günahlarını bağışla onlara RAHMAN isminle muamele et Allah'ım!! Bizlere de, öldükten sonra tüm sevdiklerimizle cennetinde buluşmayı nasip eyle Ya Rabbim..!!


Duamıza iştirak eden tüm dostlarımızın ölmüş olan yakınları,dostları,sevdikleri için,Allah sevgisini bir ömür kalbinde taşıyıp yaşamış,Allah için her iyiliğin yanında durmuş, Allah için buğzetmiş Allah için sevmiş tüm ölmüşlerin ruhu için,içinde Allah sevgisi taşıyan tüm insanların günahlarının affı için,huzuruna geldiğimizde hatalarımızı örtmen için,iyi kul iyi ümmet olmada yolumuzu açman için.....Huzuruna geldik el açtık af diliyoruz dularımızı geri çevirme Ya Rabbi... El-Fatiha..!!Share:

10 yorum:

cecil dedi ki...

tüm kalbimle.. tüm ruhumla anlıyorum seni,hayatın en acı gerçekleriyle büyüdüm ben, Allah sabır versin sana herkese hepimize..
Amin diyorum duama tüm sesimle..
yar ve yardımcın olsun rahman..

đerkenαя dedi ki...

Ecmain...

Esselamü aleyküm ve rahmetullahi ve beraketullah.
Başımız sağolsun, duyarlılığına ve güzel dualarına teşekkür ederim kardeşim.

Rabbim senden ve bu dualara amin diyem mü'min kardeşlerimden ve tüm müslümanlardan razı olsun, aramızda bulunan en ihlaslı/samimi kalp hürmetine Muhammed mustafa(s.a.v) hürmetine dualarımızı kabul etsin. Amin..

SİHİRLİSEPET dedi ki...

Rabbim dualarımızı kabul etsin inşaallah...Allah senden razı olsun canım.inşaallah bu zulüm bu vahşet elbirliği ile bir son bulacak...inanıyorum, en azından inanmak istiyorum...

pabuç dedi ki...

@cecil,
Allah razı olsun hemşom..Rabbim her birimizin yar ve yardımcısı olsun inşaAllah..Ondan gerisi yalan..

@derkenar,
wealeykumselam güzel yürek...
Güzel duaların iiçinde AMİN..Allah razı olsun..

@SİHİRLİSEPET,
amin cümlemizin dularına cevap versin inşaAllah..Duacıyız bu haksızlıkların durması için..Sevgiler canım..

derin dedi ki...

gönülden dualarına dualarımızı da katarak...amin diyorum İnşaALLAH...En Emin olduğumuzun merhametine sığınarak...

iç ses... dedi ki...

bütün güzel dualarına Amin.
yüreğine sağlık...

pabuç dedi ki...

@derin ve @iç ses,
Allah razı olsun...varolun

NoEngel dedi ki...

Merhabalar,
Öncelikle sigaralarını içimiyorum,sonra colalarını ve bana düşeni elimden geldiğince yapıyorum.Hepimiz kendine düşeni yaparsa büyük bir tepki ve eylem doğar. İnşallah bu insanlıktan nasibini almamış yaratıklar hakkettiği cezayı bulur. Bu anlamlı eyleminiz için teşekkürler. Sağlıcakla ve mutlulukla kalın...

değersiz eleman :(( dedi ki...

Merhaba bu yazında sana hatırlatmam gereken bir şey var. Kulaktan duyma haberlere inanmaman gerekmektedir.Ben bir nestle personeliyim Nestle bir israil firması değil İSVİÇRE firmasıdır. Bu yankış bilgileri burada paylaşmadan aslını öğrenmek zorunda olduğunun farkında olman gerekmektedir. Umarım bu yazında gerekli düzeltmeyi yaparsın ....

pabuç dedi ki...

@değersiz eleman:((
Sanırım bu uyarınızı tuketicilerbirligine bildirmeniz gerekiyor..Onlar bu ürünleri bildirmişler ve ben de bloğuma ekledim!!! Araştırmadan böyle bir şey yapmış olabiirler mi?? Bilemiyorum kii!!