1 Ağustos 2009 Cumartesi

''seni sevmiyorum''d.b.p

 sınıf arkadaşlarımdan biri bana ''Seni hiç sevmiyorum ''demişti..Vardı bir bildiği elbet kızcağızın:))Bu benim çok hoşuma gitti biri ilk defa bana seni sevmiyorum dedi açıkca, arkamdan konuşma gereği duymadan...bu çok güzel bişey arkamdan çemkirmesindense söyledi rahatladı kız:))hem günahta değil böylesi:)Aslına bakılırsa biraz da kıskanmadım değil o arkadaşı ,çünkü ben hayatımda hiç kimseye ''seni sevmiyorum'' ,''sana aslında gıcık oluyorum'' gibi şeyleri açıkça söyleyemedim ..şşşş sevinmeyin bu benim dedikodu yaptığım anlamı taşımıyor sevmediğimi söyleyemesem de arkasından da laf etmem sadece susmayı seçerim..Güzel bişey olsa gerek açıkça birini sevmediğini söyleyebilmek...İçine atıp sonradan başağrısı çekeceğine söylesen daha iyi olur mu ki?Bilmem belki sonradan pişman olma ihtimali olmasa güzel ve doğru olduğu savunula bilir .Biraz daha tanıdıkça sevmediğini söylediğin kişinin aslında sandığın kişi olmadığını görsen pişmanlık duyar mısın? haliyle evet duyarsın..hımmm o zaman demekki ben ne yapacakmışım yine susmayı seçip gaza gelip sevmediğim insanlara''seni sevmiyorum'' demiyecekmişim:))Kendimi biliyorum sevmediğimi söylersem sonradan bunu neden yaptım diye düşünüp dururum:))Bu yazım kendi kendime konuşuyor izlenimi verebilir (ben deli değilim aklınızdan bile geçirmeyin:D)kusura kalmayın :))
Share:

8 yorum:

bi dost dedi ki...

açıksözlülük belki, belki de patavatsızlık. karşındaki kırılabilir. denmemeli. sevmiyorsan uzak dur, seviyomuş gibi davranma ama.. emeen öyle

Adsız dedi ki...

bencede deme :)

devenin_bale_papucu dedi ki...

seviyormuş gibi yapmam, tabiki de sevmediğimi de söylemem hiç bir zaman o kadar cesur ve patavatsız olamadım olmak istemedim mi? istediğim zamanlar çok oldu ama naparsın yapım gereği olamadım işte:)

Ebru dedi ki...

Ben hiç kimseye "seni sevmiyorum" demedim. En açık restim sanırım bu; "benle muhatap olma" demişimdir. Ki genelde beni dinlemezler. Dinleyip de beni yormayanlara minnettarım :)

devenin_bale_papucu dedi ki...

mesela ben george bushu hiç sevmezdim ona bunu söyleyemediğim için çok içim yanıyo:) george bush senden nefret ediyorummmmmmmmm dünyadaki 6milyar insanla birlikte:))

İbrahim Ortaç dedi ki...

büyük aşklar böyle başlar:)) karşı cinse seni sevmiyorum demek başka bişidir. senin george push'a demen başka. hadi hayırlısı:))

devenin_bale_papucu dedi ki...

yemişim öyle aşkı:))) benim kalbimde busha yer yok hatta bushu sevenlerin bile kalbimde yeri yok :)) ağlıcakla kalınız efendm...

Zeugma dedi ki...

Sana bir kötülük yaptığı zaman hiç çekinmeden diyebilirsin. Ben öyle yapıyorum.
Durup dururken ben de diyemem. Huyun güzel.Devam et:)